REALIZACE

Obývací pokoj, jídelna Praha 5

redesign-zizkov"Líbí se mi přesně takový mix, jaký teď máme v obývacím pokoji. Dříve byl hodně tmavý, bylo v něm mnoho babiččiných starožitností. Po proměně ty staré věci naopak mnohem více vyniknou a navíc ještě vypovídají něco o naší rodině."

Další naše realizace najdete zde.

Interiér Praha, Šestajovice

SestajoviceObývací pokoj/hala/schodiště

Rodinný dům v Šestajovicích , který byl v základu velmi pěkně a čistě řešen, přesně odpovídal představám majitelů. To co postrádali, byl přívětivý interiér, který by více odpovídal rodinnému životu.

Další naše realizace najdete zde.

 

Byt 3+1 Praha 5 Barandov

Majitelka třípokojového bytu se rozhodla k radikální proměně svého interiéru. Jejím největším přáním bylo vytvořit dostatek úložného prostoru a také dodat pokojům útulnost a příjemnou atmosféru. I když podle původních plánů se měl byt zařídit zcela nově, našim designérům se v rámci proměny podařilo zakomponovat do obývacího pokoje i 2 větší kusy původního nábytku. Díky tomu vznikl moderní interiér, kterému nechybí šarm a originalita.

Další naše realizace najdete zde.

Kombinace starožitného nábytku a moderního vybavení obývacího pokoje, Brno

Pro tento úžasný projekt nás oslovili manželé z Brna, kteří mají vztah k moderním interiérům, ale zároveň milují historii a starožitné kusy nábytku. Jejich přáním bylo, aby se obývací pokoj v novém rodinném domě proměnil do moderního stylu, ale zároveň z něj dýchaly „staré časy“.

Reference klienta

Další naše realizace najdete zde.

 

Obývací pokoj s pracovnou Kralupy n/Vltavou

vinohrady-rekonstrukceCílem rekonstrukce obývacího pokoje v panelovém bytě bylo kromě splnění požadavků klienta na moderní bydlení také ukázat, že i v panelovém bytě můžete být obklopeni designem a vhodně zvoleným nábytkem.

Reference klienta

Další naše realizace najdete zde.
 

 

Byt, Praha 4 - Michle

Praha MichleTento projekt je realizován v bytě právě zrekonstruované vily v Praze Michli. Mladý manželský pár se na nás obrátil s velice jasnou představou o stylu, barvách a materiálech, které chtěl ve svém bytě využít. V tomto případě spočívala práce našeho designéra v tom, zhmotnit nápady, podněty a názory na bytovou architekturu klientů, do designového návrhu.  Společně se jim podařilo vytvořit dynamický a efektní interiér.

Další naše realizace najdete zde.

 

Rodinný dům v Břeclavi

Rekonstrukci rodinného domku v Břeclavi realizoval mladý pár lékařů v roce 2011 a my jsme jím byli osloveni, abychom pomohli s výběrem materiálů a barev podlah, stěn, koupelny a kompletního bytového vybavení včetně textilií a dekorací. Designér se od zahájení práce na projektu řídil přáním manželů a nechal se při návrhu interiéru inspirovat stylem „La Provence“.

Další naše realizace najdete zde.

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier