Facebook Googleplus BloggerPinterest Instagram

Kurzy Home Stagingu a interiérového designu
- Akademie Home Stagingu

www.AkademieHomeStagingu.cz

AHSID

Akademie interiérového designu a Home Stagingu jako jediná škola v České republice nabízí kompletní program kurzů interiérového designu a Home Stagingu. Zařadila se mezi prestižní vzdělávací zařízení s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Absolventům vydává „Osvědčení o rekvalifikaci“ s celostátní platností.

Naši lektoři jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi ze svého oboru. Díky studiu na Akademii získáte pevné a poctivé základy, které vám usnadní cestu k úspěšné kariéře interiérového designéra a Home Stagera.

Akademii založila v roce 2010 interiérová designérka a profesionální konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová.

 

Kurzy Interiérového Designu 2

Kurzy Interiérového Designu 2

 

 

 

 

 

 

 

Veškeré detailní informace o náplni kurzů, termínech jejich konání a o cenách kurzů najdete na:

www.AkademieHomeStagingu.cz 

 

Na další spolupráci se těší

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o. a ředitelka Akademie Home Stagingu v Praze.)

Co o nás říkají naši absolventi:

Kurz "Cesta k úspěchu" mě velmi zaujal. Robert Sättler je profesionál, který mi pomohl najít nedokonalosti v mém jednání s klienty. V přátelsky vytvořené atmosféře mi poradil, jak zdokonalit mé vystupování s lidmi. Poznal jsem sám sebe, a také co se ve mě nachází, jak prodat své znalosti a dovednosti. V kurzu jsem se naučil jak se koncentrovat a být v klidu i v nepříjemných situacích. Touto cestou ještě jednou děkuji všem účastníkům kurzu a zvláště Robertu Sättlerovi.

Pavel Marhoun (umělecký truhlář)

 

Způsob vedení semináře, snaha paní Kobzové o praktickou stránku věci, její přístup k obsahu a její sympatický projev mě utvrdily v mém nadšení pro věc a seminář mě přesvědčil, že si nově zaváděná služba své místo na trhu najde a že i její načasování je přesné. Velice obdivuji nejen profesionalitu paní Kobzové v oboru, ale především jí zvolený postup v předávání praktických pokynů a zkušeností, který je originální a troufnu si říci - v našich systémech vzdělávání ojedinělý.Snad nejlepší referencí o kvalitě a způsobu vedení semináře je to, že jsem ani na okamžik po celou dobu semináře v průběhu obou dnů neztratila pozornost a tzv. „nevypla", a přesto jsem odcházela s pocitem příjemného a užitečného prožití dne (v tomto konkrétním případě víkendového) a ještě neuvěřitelně povzbuzená a snad by se dalo říci v jakési euforii. Takže závěrem konstatuji, že ať už to s mým podnikáním v tomto novém oboru dopadne jakkoli, já jsem si užila oba dva dny náramně a už teď jsem přesvědčena, že z hlediska poměru mezi finanční stránkou věci a následným užitkem, jde o peníze opravdu dobře investované!!!

Milena Bejkovská

 

Další reference absolventů naleznete ZDE.

Kurzy designukoupelna

 

logo-home-staging-network

Kurzy Interiérového DesignuKurzy Interiérového Designu 2

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.