Facebook BloggerPinterest Instagram

 

Barevné poradenství pro interiér

 

  • Hledáte zkušeného bytového návrháře, který by vypracoval barevné řešení interiéru Vašeho bytu nebo jen pouze jediné místnosti?
  • Potřebujete poradit s výběrem barev pro obývací pokoj nebo ložnici?
  • Jste s celkovým vzhledem místnosti spokojení, ale láká vás vymalovat stěny jinou barvou a dokoupit nové závěsy v kombinaci jiných barev a s jiným vzorem?

Barevné poradenství patří mezi oblíbené dílčí služby oboru bytového designu. Přestože informace na toto téma jsou dnes lehce dostupné ve všech médiích, setkávám se mnoha klienty, kteří si prostudovali spousty materiálů, navštívili řadu obchodů, a i přes to všechno se nakonec nedokázali rozhodnout, jaké barvy do dané místnosti budou vytvářet tu nejlepší atmosféru.

Jak při poskytování barevného poradenství postupuji?

Nejdříve si s klientem smluvím úvodní konzultaci, během které se snažím poznat, jaké má klient představy a co by úpravou barev v dané místnosti chtěl dosáhnout. Zvážím veškeré důležité faktory, jako je orientace místnosti k světovým stranám, kolik do ní proudí denního světla, k jakým účelům pokoj slouží a kolik lidí jej využívá. Dále jaké stávající vybavení v místnosti zůstane i po provedení úprav. V neposlední řadě s klientem proberu, v jakém celkovém stylu má být místnost zařízena, jaké barevné kombinace preferuje a kolik peněz je do úpravy daného interiéru celkově ochotný investovat, což je důležité pro výběr cenové relace materiálu (dekorační látky, kusové koberce a jiné doplňky).

Cena za konzultaci: 2 000 Kč včetně DPH / hod.

 

Vzorová deska

Vypracování vzorové desky většinou vyžadují klienti, kteří chtějí provést více změn. Vzorová deska je názorným shrnutím všech barev a prvku pro danou místnost. Klient se k ní může kdykoliv vracet a brát si ji s sebou do obchodů při nakupování jednotlivých věcí. Pomáhá mu držet se zvoleného barevného schéma a může se spolehnout, že všechny věci, které postupně pořizuje, spolu budou dobře ladit.
Také se můžete spolehnout, že po vymalování stěn správně zvoleným odstínem barvy se Vám nebude pokoj zdát příliš tmavý nebo světlý a nehrozí nebezpečí, že byste jej chtěli znovu přetírat jiným odstínem. Barva a vzor závěsů se nebude přebíjet s čalouněním židlí a pohovky.
 

Ráda s Vámi nezávazně proberu Vaše požadavky.

Těším se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Bytová návrhářka a majitelka firmy HOME STAGING s.r.o.

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.