Facebook BloggerPinterest Instagram

Ceny služeb Home Stagingu a
jak s našimi klienty během provádění Stagingu spolupracujeme

 

Využijte našich služeb pro úspěšný, rychlý a výnosný prodej nebo pronájem vaší nemovitosti.

 

Konzultace Home Stagingu probíhá přímo v nemovitosti a trvá 1 - 2 hodiny.

Konzultant Vám nejdříve stručně vysvětlí celý proces provádění změn a běžné zásady provádění změn.
V průběhu této konzultace posoudí nemovitost z pohledu kupujícího, zváží vhodné potřebné úpravy a následně doporučí provedení těch úprav, které budou mít největší efekt pro prezentaci nemovitosti. Bereme ohled  na situaci majitele, ve které se právě nachází, a klademe důraz na co nejnižší náklady spojené s realizací.

Po obdržení námi vypracovaných instrukcí navrhovaných změn můžete úpravy provést sami nebo o ně požádat našeho konzultanta. V tom případě bude cena 1 800 Kč + DPH za každou další započatou hodinu.

Konzultace Home Staging – v trvání cca 2 hodin             10 800 Kč + DPH

Dodatečné služby spojené s Home Stagingem:

  • Zapůjčení drobného nábytku a dekorativních předmětů po dobu prodeje nemovitosti
  • Fotografie pro inzerci v profesionální kvalitě - od 4 000,- Kč

 

Se svými dotazy nás kontaktujte na čísle +420 739 698 743 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese U Měšťanského pivovaru 6A, 170 00 Praha 7, – Holešovice.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.