Facebook BloggerPinterest Instagram

Ceník
a jak s našimi klienty spolupracujeme na vypracování návrhu a realizaci interiéru komerčních prostorů


1. schůzka - nezávazná konzultace        1 a ½ hodiny   Zdarma
Návrhářka navštíví klienta a prohlédne si prostory, které se budou upravovat a zjistí, k jakým účelům se budou využívat, v jakém stylu, veškeré konkrétní požadavky klienta a finanční jeho rozpočet. Doporučujeme, aby si klient připravil fotky, výstřižky z časopisů, nebo jiné materiály, které návrhářce pomohou poznat klientovy představy. Návrhářka na schůzku přinese vlastní portfolio fotografií stylů a barev, ze kterých si klient bude moci vybrat. Účelem této schůzky je zjistit, jaké barvy, materiály a styl nábytku se klientovi nejvíce líbí. Čím přesnější představu klient vytvoří v průběhu první schůzky s návrhářkou, tím snadnější bude další spolupráce a volba stylu a barev upravovaných prostorů.
Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou stranu k další spolupráci.

Minimální sazba za vypracování návrhu interiéru komerčních prostorů:      25 000 Kč včetně DPH (v této ceně je zahrnuta 2., 3. a 4. schůzka s návrhářkou).

Před potvrzením 2. schůzky - záloha 75% z celkové ceny za vypracování návrhu
Pokud má klient zájem o další spolupráci, společnost HOME STAGING s.r.o. vypracuje písemnou cenovou nabídku, kterou klientovi zašle ke schválení společně s kopií obchodních podmínek. Společnost HOME STAGING s.r.o. před zahájením jakýchkoliv prací na vypracování návrhu interiéru požaduje  uhradit předem zálohu ve výši 75% z celkové částky.

2. schůzka – zaměření místnosti           1 a ½ hodiny
Po zaplacení zálohy přijde  návrhářka  s jedním asistentem zaměřit jednotlivé místnosti a načrtne skicu. Zaznamená si rozmístění oken, dveří, radiátorů, elektrických zásuvek a vodoinstalací.

3. schůzka – koncept návrhu                1 a ½ hodiny
Na tuto schůzku návrhářka přinese vypracovaný koncept návrhu, který je rozdělený na dvě části.
První část je nákres půdorysu s rozmístěním nábytku a vybavením místností. Pokud si klient přeje 3D vizualizaci, například v počítačové grafice CAD, budeme ji účtovat  v rozmezí 2 900 až 6 000 Kč včetně DPH za jednu místnost.
Druhá část je vzorkovnice materiálů, což je deska o velikosti A3, na které  jsou připevněné vzorky bytových textilií - čalounění sedaček a židlí, vzorky závěsů, záclon, tapet a koberců nebo jiných podlahových krytin, fotografie nábytku, osvětlení a dalších bytových doplňků vystřižené z katalogů  a vzorky nátěrových barev. Návrhářka bude mít ještě k dispozici další možnosti obměny jednotlivých položek. 
Cílem této schůzky je rozhodnout  o všech jednotlivých komponentech, které budou ve vašem interiéru použity. Poté, co klient písemně schválí všechny vybrané položky, návrhářka sestaví finální vzorkovnici.

4. schůzka
Po zaplacení zbývajících 25% z celkové ceny za vypracování návrhu interiéru návrhářka na 4. schůzku s klientem přinese a předá mu:

  • Finální vzorkovnici
  • Seznam a kontakty výrobců nebo dodavatelů nábytku a doplňků zvolených do interiéru
  • Cenové kalkulace všech jednotlivých komponentů podle množství a metráže pro danou místnost

Dodatečné náklady

Dodatečná schůzka s návrhářkou na přání klienta:  1 800 Kč včetně DPH / hod.


Realizace návrhu interiéru komerčních prostorů

Pokud se klient rozhodne zadat realizaci návrhu společnosti HOME STAGING s.r.o., návrhářka vypracuje pro klienta  podrobný plán realizace, který obsahuje časový harmonogram, přesný rozpočet za provedené práce a zakoupení vybavení (nábytku a doplňků) včetně provize za řízení celého projektu. Pokud klient s tímto časovým harmonogramem a cenovým rozpočtem souhlasí, sepíše se společností HOME STAGING s.r.o. smlouvu o dílo a společnost začne pracovat na realizaci projektu.
Společnost HOME STAGING s.r.o. spolupracuje s osvědčeným týmem kvalifikovaných a spolehlivých řemeslníků. Součástí naší smluvní povinnosti je dohlédnout na to, aby jednotlivé práce byly provedeny v předem dohodnutém časovém harmonogramu a ve stanoveném rozpočtu.

Zprostředkovatelská provize pro firmu HOME STAGING s.r.o. (dále HS) za zrealizovanou dodávku zboží činí 50% smluvní slevy poskytnuté naším dodavatelem.

Příklad výpočtu provize:

Zrealizovaná dodávka v celkové hodnotě                                        100.000,- Kč
Smluvní sleva od dodavatele firmy HS                                                       30%
Zprostředkovatelská provize od klienta                                                      15%
Cena dodávky po slevě a provizi                                               85.000,- Kč
(při realizaci přes firmu HS)   
                             

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese Radlická 1/19, 150 00  Praha 5 - Smíchov.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.