Facebook BloggerPinterest Instagram

Ceny služeb Stagingu - redesignu komerčních interiérů

 

Rychlý a finančně nenáročný způsob, jak vašim firemním prostorům dodat modernější a příjemnější vzhled

 

Staging interiéru firemních prostor je výrazně levnějším řešením než vypracování a realizace kompletně nového návrhu. I s vynaložením relativně nízkých nákladů lze provést změny, které mají viditelný efekt.

Nabízíme Staging - redesign následujících typů komerčních prostor:

  • Kanceláře
  • Kavárny a restaurace
  • Penziony a hotely
  • Kadeřnické a kosmetické salony
  • Obchody a butiky

Základní Staging – cca 2 hodinová konzultace:            10.000 Kč + DPH

 

Pokud si s námi o možnosti provedení Stagingu vašich firemních prostorů chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 739 698 743, pošlete nám email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese: U Měšťanského pivovaru 6A, 170 00 Praha 7.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Ceny služeb

Staging (úprava stylu) komerčních interiérů

 

Rychlý a finančně nenáročný způsob, jak Vašim firemním prostorům dodat modernější a příjemnější vzhled

 

Na Staging vynaložíte méně než 1/3 nákladů než, kolik by vás stála kompletní renovace nebo vypracování nového návrhu interiéru a jeho realizace.

 

Peníze investované do Stagingu Vašeho podniku se Vám v krátké době vrátí ve zvýšeném obratu

 

Staging interiéru firemních prostorů je výrazně levnější řešení, než vypracování a realizace kompletně nového návrhu. I s vynaložením relativně nízkých nákladů lze provést změny, které mají výborný efekt. V některých případech stačí jen vymalovat stěny jinými odstíny barev a dokoupit závěsy, nová svítidla nebo jiné doplňky a celý prostor okamžitě působí modernějším a příjemnějším dojmem.

 

Staging lze výborně využít i v případech, kdy Vaše komerční prostory chcete nabídnout k prodeji nebo pronájmu na realitním trhu.

 

Nabízíme Staging neboli úpravu stylu následujících typů komerčních prostorů:

 

· Kanceláře

· Kavárny a restaurace

· Penziony a hotely

· Kadeřnické a kosmetické salony

· Obchody a butiky

 

Základní Staging – cca 2 hodinová konzultace             4.200 Kč

 

Za konzultaci základního Stagingu firemních prostorů (cca 2 hodiny) si účtujeme 4.200 Kč a přesný termín dohodnuté schůzky Vám potvrdíme po uhrazení částky v plné výši.

 

Návrhářka navštíví Vaši firmu a prohlédne si s Vámi prostory, které chcete upravit. Zjistí, jak prostory využíváte, kolik zde pracuje zaměstnanců a kolik k Vám chodí zákazníků. Přinese s sebou vzorníky barev a portfólio fotografií podobných podniků, jako je Váš, abyste si mohli udělat lepší představu o tom, jak by Vaše firemní prostory mohly po provedení úprav vypadat.

 

Návrhářka s Vámi probere finanční rozpočet, jaký jste připravení na úpravy interiérů Vaší firmy vynaložit. S ohledem na Vámi stanovený finanční rozpočet Vám doporučí úpravy a změny, které budou mít nejlepší efekt.

 

Navrhované úpravy můžete provést buď sami nebo je můžete zadat společnosti Home Staging s.r.o..

 

Můžeme pro Vás zajistit:

· Kompletní úklid všech prostorů včetně čištění koberců

· Vymalování místností

· Nákup nových svítidel a jejich instalaci

· Nákup závěsů, textílií, potřebných kusů nábytku, květinové výzdoby, atd.

· Uspořádání nábytku a zařízení a nararanžování všech jednotlivých detailů interiéru

 

Pokud si s námi o možnosti provedení Stagingu Vašich firemních prostorů chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569, pošlete nám email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese Drnovská 1097/43a, Praha 6 – Ruzyně.

 

Rádi s Vámi probereme Vaše konkrétní požadavky.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti Home Staging s.r.o.

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.