Facebook BloggerPinterest Instagram

Chata v Dolanech u Olomouce – foto staging v praxi
Dolany

Úvodem se jistě sluší vysvětlit, co, pro někoho neznámé, slovo „foto staging“ vlastně znamená. Nyní by měli zbystřit zejména majitelé nemovitostí, kteří sami do budoucna koketují s myšlenkou prodeje. Důležité je zdůraznit, že ať již mluvíme o home stagingu či „jen“ o foto stagingu, ani v jednom případě se nejedná o žádnou formou bytového designu, nýbrž zjednodušeně řečeno o přípravu nemovitosti k pronájmu či prodeji. Zatímco celkový home staging je mnohdy proces zdlouhavější a ve všech směrech náročnější, foto staging skvěle funguje u nemovitostí ve velmi dobrém stavu.  Dovoluje rychlou přípravu, dodekorování a fotografování bez předchozích zásadních úprav. Každé  místnosti  interiéru  se  věnuje patřičná péče, aby následné fotografie přinesly co možná nejlepší efekt. (více se o home stagingu můžete dočíst zde: Home Staging - Jak to opravdu funguje?).

A jak tedy vypadá foto staging v praxi?  V našem případě nám situaci velmi ulehčila majiteli výborně zvolená realitní kancelář (opravdu není makléř jako makléř, proto v tomto směru doporučujeme rovněž uvážlivý výběr).  Abychom se mohly své práci naplno věnovat, tedy maximálně vyzdvihnout potenciál této krásné chaty, bylo zapotřebí provést několik drobných úprav, jakými byly například oprava zastřešení terasy, částečná výměna venkovní dlažby a zejména vyklizení přebytečných věcí jak uvnitř chaty tak kolem ní. O tyto práce se po domluvě s námi postarala realitní kancelář. Po dokončení těchto prací se náš tříčlenný tým společně s fotografem mohl pustit do celodenního foto stagingu. Výsledkem naší práce je kvalitní prezentace, jejímž cílem je zatraktivnění nemovitosti, přilákání zájemců a zkrácení doby prodeje.

Před realizací

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.