Facebook BloggerPinterest Instagram

Ďábel tkví k detailu – kosmetické úpravy bytu určeného k pronájmu
Praha 7

Před nedávnem jsme byly osloveny majitelem menšího hezkého bytu s terasou na Praze 7, který se v rámci zamýšleného pronájmu rozhodl byt „doladit“.  Bylo mu, stejně jako nám, jasné, že bytu chybí to „něco“, co se obvykle vyjadřuje lusknutím prstů. Na nás tedy bylo učinit byt pro případné zájemce atraktivnějším.

Vzhledem k tomu, že jedním z požadavků byla také nízká investice, zaměřily jsme se zejména na osvětlení a barvy. Nutná byla ovšem také obměna nábytku na terase, židle v kuchyni jsme nahradily pohodlnějšími a barevně lichotivějšími, přidaly obrazy, koberce a pár dalších drobných doplňků. Proměna jako taková byla na světě a k cestě na realitní trh již v rámci úspěšné propagace chybělo „pouze“ kvalitní nafocení.

Tyto, ač na první pohled minimální úpravy, vdechly bytu zcela jiný (řečeno módní terminologií) sexappeal, nemyslíte? Ďábel je opravdu velmi často ukryt v detailech... Majitel se rozhodl tyto detaily nepodcenit, neponechal nic náhodě a my věříme, že se mu tento krok více než vyplatil.

Před realizací

Reference klienta:

Ne, že bych Home Stagingu před tím nevěřil. Ale musím říct, že to vaše umění fakt funguje. Byt jsem pronajal během jednoho dne k oboustrané spokojenosti.

T.P.

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.