Facebook BloggerPinterest Instagram

Bytový design, design bytových interiérů - návrhy a realizace

 

Ideální domov je zařízený tak, aby dokonale sloužil lidem, kteří v něm žijí.

bytove-interiery-1bytove-interiery-2

Pro další informace volejte +420 233 311 569 nebo pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme celou řadu služeb interiérového designu v rozpočtu, který si sami stanovíte.
  • Návrhy a realizace bytových interiérů
  • Restyling/ Doladění interiéru
  • Profesionální úprava stylu celé nemovitosti
  • Kompletní rekonstrukce a modernizace jednotlivých místností
  • Návrhy dětského pokoje pro Vašeho novorozence, školáka nebo studenta
  • Nákup vybavení interiéru a bytových doplňků

Bytový designerDesigner interiéru

 

Potřeby a přání našich zákazníků stavíme vždy na první místo.
Je pro nás důležité vědět, čeho chcete úpravou interiéru dosáhnout, jaký je váš vkus a finanční rozpočet. Klademe velký důraz na detail a na praktické využití prostoru. Pomůžeme vám vytvořit prostor, který bude dobře vypadat, ale také výborně sloužit svým účelům.

Jednou ze zásad naší společnosti je, být vždy diskrétní a a chránit soukromí našich klientů. Na následujícím odkaze se vám otevře článek „Proč využít služeb profesionálního designéra interiérů?“

Kliknutím na odkaz http://www.homestaging.cz/realizovane_projekty/ se vám otevřou ukázky námi realizovaných projektů

Informace o našich cenových sazbách najdete na stránce ceník sazeb pro návrhy a realizace bytových interiérů.

Pro další informace volejte +420 233 311 569 nebo pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na další spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.