Facebook BloggerPinterest Instagram

Design interiérů

Návrhy a realizace bytových interiérů

    
Design interiérůNávrhy interiérů

 

Poslání interiérového designéra

Interiérový designér je profesionál schopný vybavit prostor tak, aby reprezentoval vaše zájmy a váš osobní názor na životní styl, rodinný život a odpočinek. Pro naplnění tohoto úkolu potřebuje designér vaši plnou důvěru, otevřenost a úzkou spolupráci.

Jak probíhá spolupráce s interiérovým designérem?

Domluvíme se na prvním nezávazném setkání, při kterém nám sdělíte, co potřebujete ve svém interiéru řešit. Konkrétní zadání, na jehož základě si designér může udělat jasnou představu o vašich potřebách, je nezbytné. Vysvětlíme vám postup naší práce, jaké výstupy svým klientům předkládáme, a představíme vám své projektové portfolio. Jestliže se pro spolupráci s námi následně rozhodnete, společně se dohodneme na rozsahu práce, který pro vás provedeme, na postupu, termínech plnění jednotlivých etap i na způsobu jejich prezentace. Vedle designového návrhu pro vás rádi zajistíme komplexní služby.

Designový návrh

Vytvoří pro vás designový návrh, který bude zahrnovat barevné schéma, použité materiály, dispoziční uspořádání prostoru a výkresovou dokumentaci pro výrobu nábytku na míru, výběr konkrétních nábytkových a doplňkových prvků, a finální rozpočet. Jednotlivé kroky s vámi během vývoje návrhu postupně konzultujeme.

Administrativní a organizační podpora realizace

Na základě vašeho požadavku pro vás zajistíme objednávky a dodání zboží a provedení řemeslných prací dle vytvořeného designového návrhu.

Dekorace na místě

Na základě vašeho požadavku provedeme finální úpravy interiéru na místě. Rozmístění nábytku, umístění obrazů a dalších dekorativních prvků, drobné nákupy dekorativních předmětů i doplňků. Tyto úpravy mají na celkovou atmosféru velký vliv.

 

navrhy-interieru-3navrhy-interieru-4

 

Návrhy bytových interiérů

Jsme si vědomi toho, že domov je váš soukromý prostor. Jednou ze zásad naší společnosti je být vždy diskrétní a chránit soukromí svých klientů. V následujícím odkazu se vám otevře článek „Proč využít služeb profesionálního designéra interiérů?“

 

Redesign interiérů

Cílem redesignu je oživit nenáročnými úpravami již existující základ místnosti. Na rozdíl od designu interiérů, u kterého se vytváří zcela nový návrh, designér usiluje o zapracování stávajících prvků do staro-nové  podoby.

V praxi je velmi důležité rozlišení těchto dvou výrazů a to hned z několika důvodů:

  • při designu interiéru vypracováváme zcela nový návrh „na zelené louce” .
  • při redesignu interiéru pracujeme se stávajícím zařízením a doplňky. Nedochází k tak zásadním změnám, spíše se jedná o úpravy, částečnou obměnu některého zařízení, změny dispozice nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Výhodou jsou nízké investice a velice efektní výsledek.

 

Návrhy komerčních interiérů

Návrh interiérů vaší firmy vypracujeme tak, aby veškeré prostory co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a aby vás co nejlépe reprezentovaly u vašich zákazníků.

V příjemném prostředí se budou dobře cítit nejen vaši zaměstnanci, ale i vaši zákazníci.

Nabízíme návrhy a realizace interiérů následujících typů komerčních prostorů:

  • Kanceláře
  • Kavárny a restaurace
  • Penziony a hotely
  • Kadeřnické a kosmetické salony
  • Obchody a butiky

navrhy-interieru-5navrhy-interieru-6

Společnost HOME STAGING s.r.o. realizuje projekty všech velikostí, vždy se stejnou pečlivostí, obětavostí a důrazem na maximální uspokojení požadavků zákazníka. Kvalita našich služeb je na vysoké úrovni.

 

Nezávazná poptávka našich služeb

 

 
Kontaktujte nás na čísle 739 698 743 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi si s vámi nezávazně probereme vaše konkrétní požadavky.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.      

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.