Facebook BloggerPinterest Instagram

Fotogalerie Home Staging

Byt k pronájmu v centru Prahy prošel efektivní proměnou

Velkorysý, prostorný byt s výměrou více než 100 m2 v historickém centru Prahy určený pro krátkodobé pronájmy prošel jednoduchými a přitom velice efektivními úpravami.
Maximum původního vybavení bylo potřeba z důvodu omezeného rozpočtu zachovat a každou úpravu a změnu bylo nutné pečlivě promyslet. Nezbytným krokem bylo vyklizení přebytečných a nevkusných kusů vybavení.  Nové investice pak mířily do drobných řemeslných prací a nové výmalby, nových záclon a závěsů, dekoračních předmětů a vhodného osvětlení.
Přestože se jednalo o kosmetické úpravy, byt neuvěřitelně prokoukl a rozdíl mezi původním stavem interiéru a po jeho úpravách je opravdu markantní! Z původního neutěšeného interiéru se stalo vzdušné a příjemné bydlení.

Před realizací

 

Foto staging bytu 4+kk v pražské čtvrti Vinohrady

Realizace foto stagingu se hodí právě pro takovéto nemovitosti. Byt 4+kk nabízený k prodeji je poměrně rozlehlý a kompletně vybavený. Při úpravách a následném focení jsme se soustředili na posílení předností bytu jako jeho světlost, kvalitní zařízení, použité materiály a příjemné barevné řešení.

Před realizací

 

Home Staging bytu 3+KK, Čakovice, Praha

Byly jsme osloveny realitní kanceláří, abychom tento byt připravily pro nafocení k následné internetové inzerci.

Celý byt byl vybaven nábytkem na míru, který byl ale z větší části po posledních nájemnících poničený. Abychom vyzvedly potenciál této nemovitosti, rozhodly jsme se, že byt se bude nabízet jako částečně vybavený. Ponecháme pouze kuchyňskou linku a TV stěnu, která na kuchyňskou linku navazuje.

Dál zůstane knihovna, vestavěná skříň v předsíni a na toaletě. Nezbytné jsou také opravy poškozených stěn a podlah. Terasa se kompletně vyklidí a vyčistí. Nová výmalba společně s částečnou výměnou osvětlení pomůže prostory zesvětlit a podpoří celkový pocit čistoty interiéru.

Před realizací

 

Foto staging bytu 6 + 1 - Malvazinky, Praha

Majitelé loftového bytu 6 + 1 ve smíchovských Malvazinkách na Praze 5 nás oslovili s žádostí o přípravu svého bytu k nafocení a následné inzerci k prodeji.

I když vkusně zařízený byt s moderním vybavením nepotřeboval žádné velké změny a opravy, naše práce ve čtyřech lidech zabrala celých 5 hodin. Bylo potřeba vyzvednout přednosti a celkový potenciál prostoru. Zaměřily jsme se zejména na vytřídění věcí, nepotřebných po čas prodeje. Např. hračky, časopisy, knihy, dekorativní předměty, nádobí v otevřených policích a spoustu dalších drobností, které teď mají majitelé připravené v krabicích ke stěhování.

Jak vidíte na fotografiích níže, byt jsme připravily v té nejpřívětivější formě tak, aby vzbudil u potenciálních kupců pozitivní pocit na první dobrou.

Před realizací

 

Chata v Dolanech u Olomouce – foto staging v praxi
Dolany

Úvodem se jistě sluší vysvětlit, co, pro někoho neznámé, slovo „foto staging“ vlastně znamená. Nyní by měli zbystřit zejména majitelé nemovitostí, kteří sami do budoucna koketují s myšlenkou prodeje. Důležité je zdůraznit, že ať již mluvíme o home stagingu či „jen“ o foto stagingu, ani v jednom případě se nejedná o žádnou formou bytového designu, nýbrž zjednodušeně řečeno o přípravu nemovitosti k pronájmu či prodeji. Zatímco celkový home staging je mnohdy proces zdlouhavější a ve všech směrech náročnější, foto staging skvěle funguje u nemovitostí ve velmi dobrém stavu.  Dovoluje rychlou přípravu, dodekorování a fotografování bez předchozích zásadních úprav. Každé  místnosti  interiéru  se  věnuje patřičná péče, aby následné fotografie přinesly co možná nejlepší efekt. (více se o home stagingu můžete dočíst zde: Home Staging - Jak to opravdu funguje?).

A jak tedy vypadá foto staging v praxi?  V našem případě nám situaci velmi ulehčila majiteli výborně zvolená realitní kancelář (opravdu není makléř jako makléř, proto v tomto směru doporučujeme rovněž uvážlivý výběr).  Abychom se mohly své práci naplno věnovat, tedy maximálně vyzdvihnout potenciál této krásné chaty, bylo zapotřebí provést několik drobných úprav, jakými byly například oprava zastřešení terasy, částečná výměna venkovní dlažby a zejména vyklizení přebytečných věcí jak uvnitř chaty tak kolem ní. O tyto práce se po domluvě s námi postarala realitní kancelář. Po dokončení těchto prací se náš tříčlenný tým společně s fotografem mohl pustit do celodenního foto stagingu. Výsledkem naší práce je kvalitní prezentace, jejímž cílem je zatraktivnění nemovitosti, přilákání zájemců a zkrácení doby prodeje.

Před realizací

Ďábel tkví k detailu – kosmetické úpravy bytu určeného k pronájmu
Praha 7

Před nedávnem jsme byly osloveny majitelem menšího hezkého bytu s terasou na Praze 7, který se v rámci zamýšleného pronájmu rozhodl byt „doladit“.  Bylo mu, stejně jako nám, jasné, že bytu chybí to „něco“, co se obvykle vyjadřuje lusknutím prstů. Na nás tedy bylo učinit byt pro případné zájemce atraktivnějším.

Vzhledem k tomu, že jedním z požadavků byla také nízká investice, zaměřily jsme se zejména na osvětlení a barvy. Nutná byla ovšem také obměna nábytku na terase, židle v kuchyni jsme nahradily pohodlnějšími a barevně lichotivějšími, přidaly obrazy, koberce a pár dalších drobných doplňků. Proměna jako taková byla na světě a k cestě na realitní trh již v rámci úspěšné propagace chybělo „pouze“ kvalitní nafocení.

Tyto, ač na první pohled minimální úpravy, vdechly bytu zcela jiný (řečeno módní terminologií) sexappeal, nemyslíte? Ďábel je opravdu velmi často ukryt v detailech... Majitel se rozhodl tyto detaily nepodcenit, neponechal nic náhodě a my věříme, že se mu tento krok více než vyplatil.

Před realizací

Reference klienta:

Ne, že bych Home Stagingu před tím nevěřil. Ale musím říct, že to vaše umění fakt funguje. Byt jsem pronajal během jednoho dne k oboustrané spokojenosti.

T.P.

Homestaging bytu k pronájmu
3+kk, Praha 4 - Pankrác

Naše dlouholetá klientka nás oslovila s žádostí o přípravu svého původního bytu k pronájmu.

Byt 3+kk v lokalitě Praha – Pankrác s výbornou dostupností na metro C má nadstandardní vybavení typu americká lednice, masážní vana a zároveň disponuje také velkým množstvím úložných prostor.
Byt splňuje všechny požadavky vyššího standardu bydlení a je zde velký potenciál získání vyššího nájmu. Z těchto důvodů jsme doporučili investovat do takového vybavení a úprav interiéru, které ještě pozvednou současný standard bytu a podpoří tak jeho prezentaci na realitním trhu.

Výraznou proměnou prošel byt díky nové výmalbě – původní syté teplé odstíny zakryly světlé neutrální barvy, které prostor opticky zvětšily a prosvětlily.

Největší položkou byla investice do sedačky, která ale opět zvýšila standard bytu. Využili jsme maximum stávajícího vybavení, doplnili několik kusů drobného vybavení, jako je koberec, dekorační polštáře a stolní lampy.

Naším cílem bylo připravit byt k okamžitému bydlení a nabídnout ho k prezentaci na realitním trhu v jeho nejlepším světle.

Po realizaci HomeStagingu

Videa z projektu

 

Před realizací HomeStagingu

Homestaging Loftového bytu v Pražských Holešovicích

Majitelé loftového bytu v Pražských Holešovicích nás oslovili s žádostí o úpravu nemovitosti k prodeji. Byt v atraktivní lokalitě Pražských Holešovic má příjemnou dispozici 2+kk. Kladem těchto prostor je nejen dostatek denního světla a úložných prostor, ale také dvě terasy s krásnými výhledy. První terasa navazuje na ložnici a druhá je přímo na střeše činžovního domu.

Při stagingu jsme využili stávající nábytek, poupravili jsme dispozice a doplnili několik kusů drobného vybavení, jako je koberec nebo dekorační polštáře.

Účelem nebylo byt plně vybavit, ale zmírnit kontrast jednotlivých předmětů a nechat tak vyniknout samotný prostor, o který jde potenciálním kupcům především.

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

Homestaging RD Jesenice, Sluneční ulice,

Majitelé rodinného domku v Jesenici u Prahy nás oslovili s žádostí, abychom jim pomohli dům upravit před tím, než jej nabídnou k prodeji. Dům v atraktivní lokalitě je velice hezky dispozičně řešený, světlý, s prostornou terasou a zahradou, ale jeho vzhled by ve stávajícím stavu skutečně neodhalil klady této nemovitosti.

Na první konzultační schůzce jsme se s majiteli domu dohodli na tom, které osobní věci, drobný nábytek a bytové doplňky nebudou při běžném provozu domácnosti potřebovat, a ty jsme v krabicích umístili do volné a nepoužívané místnosti. Tím se podařilo interiéry uvolnit, odosobnit a zároveň připravit většinu věcí na stěhování.

Abychom nechali hezky řešený prostor vyniknout, kladli jsme velký důraz na dostatek světla. Některé místnosti bylo nutné dispozičně mírně upravit, tmavé stěny jsme nechali vymalovat na bílo. Odstranili jsme také závěsy nebo rolety všude tam, kde nebyly nutné. Velký potenciál jsme odhalili v terase a zahradě, zaměřili jsme se proto i na jejich úpravu.

S úpravou domu byli jeho majitelé velice spokojeni. Podařilo se nám vyzdvihnout všechny jeho klady a silné stránky a dům se prodal už za čtrnáct dnů po vystavení nabídky.

Je zřejmé, že prozíravost majitelů rodinného domku v Jesenici u Prahy se vyplatila.

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

Homestaging bytu 5+kk , Hečkova, Bratislava

Prostorný byt určený k pronájmu disponuje pěkným výhledem a nachází se v žádané lokalitě města Bratislavy. Stav bytu po původních majitelích byl velmi dobrý a nevyžadoval velké zásahy. Nejvýraznější změnou byla výmalba úzké vstupní chodby, která ve svém původním dráždivě zeleném odstínu zkreslovala pohled na celý interiér. Novou výmalbou celého bytu, uspořádáním a doplněním drobných dekorativních předmětů bylo dosaženo takového výsledku, aby nemovitost ukázala, co nabízí. Po velice promyšlených avšak nenaročných úpravách byl byt pronajat během dvou dnů za vyšší než očekávanou cenu.

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

 

HS RD Brno – Řečkovice

Zprostředkovatel prodeje - realitní kancelář FINEST REALITY

 

Homestaging bytu 2+kk Pod Harfou, Praha

Velmi pěkný byt, na první pohled neodhaloval všechna svá pozitiva. Homestaging pomohl tyto chyby napravit. Logickými a vkusnými úpravami spolu se zajištěním kvalitní fotografické dokumentace se byt může prezentovat ve své plné kráse.

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

 

Realizace úprav HS k prezentaci bytu na prodej 2+ kk, Českomoravská, Praha

Zprostředkovatel prodeje - realitní kancelář Callido Reality.

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

Home Staging bytu 4+1 ,Dětská 1, Praha 10

 

Úprava rodinného domu před pronájmem, Drnovská ul., Praha 6

Homestaging .Toto slovo naplnilo zcela mé očekávání, když jsem majitelku této firmy  Jitku Kobzovou oslovila přesně za účelem tohoto slova... (Simona Rupešová)

Celá reference klienta

 

Návrh a realizace HS v Praze, Michelská ulice

 

Home Staging rodinného domu v Praze, Letňanská ulice

Po realizaci HomeStagingu

Před realizací HomeStagingu

 

 

Home Staging rodinného domu v Šestajovicích

Dům jsme nabízeli jako již třetí realitní kancelář v řadě, ale jako první jsme nabídli a uhradili majiteli službu homestagera. Dům jsme začali nabízet v srpnu 2011. O dům klienti nejevili zájem. Po měsíci jsme udělali s paní Kobzovou home staging, paní majitelka skvěla spolupracovala, do měsíce proběhly tři prohlídky. Dům byl nakonec prodán již v říjnu  2011.

S paní Jitkou Kobzovou spolupracujeme  už bezmála dva roky.Naše spolupráce je velmi úspěšná. Všechny nemovitosti, na kterých jsme spolupracovaly jsou nyní již obývány novými majiteli.

Pro makléře a kancelář je to vždy velká výzva, neméně pro majitele, neboť bez jeho pomoci není možné home staging vykonávat.

Mgr. Markéta Klapková
CENTURY 21 Elán

 

 

Home Staging rodinného domu Mnichovo Hradiště

  Předtím                                                               Potom

 

 

Byt 2+1, Anny Letenské - Praha 2

  Předtím                                                               Potom

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.