Facebook BloggerPinterest Instagram

Staging (úprava stylu) komerčních interiérů

Rychlý a finančně nenáročný způsob, jak Vašim firemním prostorům dodat modernější a příjemnější vzhled. Stylové, dobře upravené interiéry Vám zpříjemní práci, zvýší prestiž Vaší firmy a přilákají více zákazníků.

Uvažujete o tom, že interiéry Vaší firmy by mohly být modernější a elegantnější? Uvažujete, jak Váš podnik vylepšit, ale nechcete přitom investovat spoustu času a peněz do zásadní renovace?

Staging interiéru firemních prostorů je výrazně levnější řešení, než vypracování a realizace kompletně nového návrhu. I s vynaložením relativně nízkých nákladů lze provést změny, které mají výborný efekt. V některých případech stačí jen vymalovat stěny jinými odstíny barev a dokoupit závěsy, nová svítidla nebo jiné doplňky a celý prostor okamžitě působí modernějším a příjemnějším dojmem.

home-staging---uprava-komercnich-interieru-1home-staging--uprava-komercnich-interieru-2

Staging lze výborně využít i v případech, kdy Vaše komerční prostory chcete nabídnout k prodeji nebo pronájmu na realitním trhu.

Nabízíme Staging neboli úpravu stylu následujících typů komerčních prostorů:

  • Kanceláře
  • Kavárny a restaurace
  • Penziony a hotely
  • Kadeřnické a kosmetické salony
  • Obchody a butiky

Doplňkové služby spojené se Stagingem komerčních prostorů:

  • Kompletní úklid všech prostorů včetně čištění koberců
  • Vymalování místností
  • Nákup nových svítidel a jejich instalaci
  • Nákup závěsů, textílií, potřebných kusů nábytku, květinové výzdoby, atd.
  • Uspořádání nábytku a zařízení a nararanžování všech jednotlivých detailů interiéru

Staging neboli úprava stylu interiéru se osvědčil jako cenově vělmi efektivní způsob, jak vylepšit firemní prostory, a to nejenom vzhledově, ale i po praktické stránce co se týče využití prostoru pro konkrétní účely a usnadnění údržby.

home-staging---uprava-komercnich-interieru-3home-staging---uprava-komercnich-interieru-4

Pokud si s námi o této službě chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o. Jitka Kobzová má více než 20 let zkušeností v oboru interiérového designu bytových i komerčních prostorů ze zahraničí. Design interiérů a Home Staging studovala v Londýně. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network, od které získala oficiální certifikát o kvalifikaci Certified Home Staging and Styling Professional.

Čím se Staging liší od kompletního návrhu interiéru?

Jestliže je Váš podnik v provozu už několik let a Vy nyní uvažujete o tom, že byste Vaše firemní prostory chtěli zmodernizovat, můžeme Vám nabídnout naši službu Staging.

Na Staging vynaložíte podstatně méně peněz, než kolik by vás stálo vypracování nového návrhu interiéru a jeho realizace nebo zásadní renovace.

home-staging---uprava-komercnich-interieru-5home-staging---uprava-komercnich-interieru-6

Staging je finančně méně náročný
Při Stagingu se snažíme maximálně využít Vaše stávající zařízení
Celkový vzhled prostoru se snažíme změnit pomocí nenákladných úprav, jako je například barevné schéma místnosti nebo dokoupení drobných doplňků

Kanceláře
Často nacházíme kanceláře, které zoufale potřebují osvěžit vzhled, protože jejich zastaralý nábytek a unavené barvy působí pochmurně.
Vaši zákazníci nebo obchodní partneři si při první návštěvě během několika prvních minut utvoří důležité první dojmy o celé Vaší firmě. Proto je tak důležité, aby Vaše firemní prostory byly nejenom funkční, praktické a účelné, ale také aby působily příjemně a profesionálně. Moderní nábytek, vhodné kombinace barev, obrazy nebo jiné doplňky mohou ve Vaší kanceláři doslova udělat zázraky.

Investujte do vytvoření stylového interiéru Vašich kanceláří. Uděláte tím dojem na Vaše klienty a zlepšíte tím pracovní morálku Vašich zaměstnanců.

Obchody
Pracovní den v obchodě může být tak hektický. Obsluhujete zákazníky a možná Vám málokdy zbývá čas na to, abyste jinak uspořádali nové zboží nebo změnili výkladní skříň.

Jak sami dobře víte, tržy bývají vyšší, když Vaši zákazníci mají na očích a mohou si dobře prohlédnout všechno zboží, které nabízíte.

Profesionální Staging Vašemu obchodu nejenom dodá báječnou výkladní skříň, která kolemjdoucí přiláká dovnitř, ale celý prostor obchodu bude navržený tak, aby sloužil jako vhodná kulisa pro nabízené zboží a aby se u Vás příjemně nakupovalo.

Hotely, penziony a restaurace
Pokud máte hotel, penzion nebo restauraci, určitě sami nejlépe víte, jak je důležité, aby veškeré prostory, kam mají přístup Vaši hosté, vypadaly co nejlépe.

Dokážete se na Váš hotel, penzion nebo restauraci při cestě do práce podívat novýma očima a po pravdě si zodpovědět následující otázky?
– Je zahrada kolem budovy dobře upravená?
– Je vchod do budovy čistý a řádně připravený uvítat hosty?
– Působí vstupní hala příjemně a vstřícně?
– Jsou ostatní prostory prakticky zařízené, dobře osvětlené a sladěné v jednotném stylu?

Poku ano, blahopřejeme. Pokud ne, naši designeři Vám mohou nabídnout celou řadu návrhů úprav interiéru i exteriéru. Po jejich realizaci bude celá budova vypadat báječně.

Pokud si s námi o úpravách Vašich firemních prostorů chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.