Facebook BloggerPinterest Instagram

Jak Váš dům nebo byt co nejlépe připravit k prodeji?


  • Chcete Vaši nemovitost co nejlépe připravit k prodeji, abyste za ni mohli požadovat co nejvyšší kupní cenu?
  • Je už Vaše nemovitost nějakou dobu v nabídce na realitním trhu, ale nepřilákala zatím zájemce, kteří by byli ochotní zaplatit požadovanou cenu?

Prodej domu nebo bytu je jedinečná příležitost, jak zhodnotit Váš majetek. Ze zkušeností víme, že zákazníci na realitním trhu nejraději vyhledávají „bezproblémové nemovitosti“, do kterých by se mohli okamžitě nastěhovat, aniž by museli provádět řadu úprav a oprav. Lidé jsou ochotní si připlatit za pohodlí a čas, který si ušetří.

historie-home-staging-0historie-home-staging

Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

„Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na kupující.“

Pokud si s námi o této službě chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou nemovitostí k prodeji ze zahraničí (Velká Británie, Dubaj, Kuvajt, Česká republika, Slovensko). Víme, co kupující očekávají a co pozitivně ovlivní jejich rozhodnutí ke koupi. Služba Home Staging je cenově dostupná. Pokud ji využijete, můžete se spolehout, že Vaše nemovitost bude připravena na prodej nejlepším možným způsobem a přiláká co největší počet potenciálních zájemců.

Zajímavá skutečnost: Osm z deseti lidí, kteří právě koupili dům nebo byt, si nedokáží zcela představit, jaký skutečný potenciál jim jejich nová nemovitost nabízí.

historie-home-staging-5historie-home-staging-6

Home Staging, neboli příprava Vašeho domu nebo bytu na prodej přinese mnohem více, než jen to, že se v něm budou potenciální zájemci při první návštěvě cítit příjemně. Dobře připravený interiér u nich vzbudí opravdový zájem o koupi Vašeho domu nebo bytu a přesvědčí je zaplatit za něj cenu jakou požadujete. Pomůžeme Vám vytvořit neutrální prostor, který zájemcům při prohlídce umožní snadno si představit, jaké možnosti jim právě tento dům nebo byt nabízí, a že by v něm mohli oni nebo jejich rodina bydlet.

K tomu, abyste za Vaši nemovitost získali co nejlepší cenu, je důležité ji vhodně “obléci”, to znamená prezentovat ji tak, aby byla co nejatraktivnější pro velkou skupinu zájemců. Tento proces nebývá snadný, obzvlášť když se k nemovitosti vážou Vaše osobní vzpomínky a emoce a nejste vždy schopni jasně vidět, které věci jsou ryze osobní a odráží Váš charakter a styl, a kde začíná tržní potenciál nemovitosti. Home Staging vyžaduje přesné plánování, ale také cit a znalost, jak nemovitost profesionálně naaranžovat tak, aby byla atraktivní a dala se snadno a rychle prodat. Interiér, který je vkusně dekorovaný, čistý a zbavený přebytečných věcí, na zájemce vždy zapůsobí tím nejlepším dojmem.


Jak provádíme Home Staging a naše ceny

Ve většině případů jsme schopní během několika hodin provést ve Vašem domě nebo bytě změny, díky kterým bude působit jako prostornější, světlejší a atraktivnější pro potenciální zájemce. I v případě, že Vaše nemovitost už je v nabídce na realitním trhu, Vám můžeme dát spoustu jednoduchých tipů, které budou mít okamžitý efekt.

historie-home-staging-7historie-home-staging-8

Naše konzultantka Vás navštíví u Vás doma, projde s Vámi všechny místnosti a probere možnosti, jak Váš domov co nejvíce zatraktivnit pro potenciální zájemce jak zevnitř tak i zvenčí. Konzultantka vezme v úvahu vzhled Vaší nemovitosti, Vaše přání, Vaše finanční prostředky vymezené na Home Staging, a jakou konečnou cenu byste z prodeje reálně chtěli získat. Pomůže Vám také rozpoznat problémy, které by mohly být, nebo jsou příčinou, proč o Vaši nemovitost není zájem nebo proč potenciální kupci nejsou ochotní zaplatit plnou cenu.

Během základní dvouhodinové konzultace začne konzultantka provádět základní změny a doporučí Vám další úpravy, které případně budete moci udělat sami. Změny se mohou týkat například volby barevných odstínů, výměny nábytku, přemístění Vašich osobních věcí na jiná místa ve Vašem domě (nebo do jiných skladových prostor), případné opravy nebo nedokončené úpravy, zkrátka všechny detaily, které na potenciální zájemce celkově zapůsobí nejlepším dojmem.

Každý člověk se při prohlídce nemovitosti a při rozhodování, zda je tento dům nebo byt vhodný právě pro něj nebo jeho rodinu, dívá na jiné věci. My vám můžeme ukázat spoustu způsobů, jak Váš dům bez velkých výdajů prezentovat tak, aby si zájemci z nabízených nemovitostí vybrali právě tu Vaši.

Částečně provedený Home Staging je lepší než žádný.

Home Staging není výdaj, ale investice, která se vám v krátké době vrátí v kupní ceně, jakou za vaši nemovitost získáte.

Kliknutím na následující odkaz se Vám otevře náš Ceník služeb Home Stagingu, který obsahuje další podrobnosti o tom, jak s našimi klienty při provádění Stagingu spolupracujeme.

Rádi s Vámi nezávazně probereme Vaše konkrétní požadavky.

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese Radlická 19/1, 150 00  Praha 5 - Smíchov.


Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.


 
 
 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.