Facebook BloggerPinterest Instagram

Jak Váš dům nebo byt co nejlépe připravit k pronájmu?

  • Chcete Váš byt nebo dům pronajmout a hledáte možnosti, jak za něj získat co nejvyšší nájemné?

 

  • Je Vaše nemovitost zcela prázdná a působí na inzertních fotografiích tak neútulně, že se na ni zatím nikdo ani nepřišel podívat? V mnoha případech se nám potvrdilo, že o byty, které jsou zařízené a vybavené nábytkem a vhodnými doplňky, je větší zájem a pronajímají se rychleji, než byty prázdné.

 

  • Bude Váš dům nebo byt po nějakou dobu prázdný a vy jej chcete i se zařízením pronajmout, ale protože je přeplněný Vašimi osobními věcmi, nikdo z lidí, kteří se na něj přišli podívat, o jeho pronájem zatím neprojevil zájem?
pronajem-nemovitosti-1pronajem-nemovitosti-2

Každý majitel pronajímané nemovitosti si přeje, aby jeho nemovitost byla co nejdříve obsazená a přinášela mu příjem z pronájmu. Dobře prezentovaný byt nebo dům s profesionálně upraveným interiérem v nabídce realit k pronájmu vynikne a rychle přiláká nájemníky, kteří za jeho pronájem rádi zaplatí dobrou cenu.

Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Pokud si s námi o této službě chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„Profesionálně prezentovaný byt nebo dům udělá dobrý první dojem na zájemce, kteří se na něj přijdou podívat a investice do přípravy nemovitosti k uvedení na realitní trh se Vám rychle vrátí v příjmu z nájemného.“

pronajem-nemovitosti-3pronajem-nemovitosti-4

Máme dlouholeté zkušenosti s přípavou nemovitostí k nabídce na realitním trhu ze zahraničí (Velká Británie, Dubaj, Kuvajt). Víme, co zájemci o reality očekávají a co pozitivně ovlivní jejich rozhodnutí. Služba Home Staging je cenově dostupná, a zároveň rychle návratná investice. Pokud ji využijete, můžete se spolehout, že Vaše nemovitost bude připravena k pronájmu tím nejlepším možným způsobem a přiláká velký počet potenciálních zájemců.

Home Staging je úprava obytného prostoru tak, aby byl neutrální a zároveň lákavý a příjemný pro zájemce. Toho lze dosáhnout s vynaložením minimálních nákladů. Kromě provedení nutných oprav je třeba byt nebo dům důkladně uklidit, aby byl čistý, světlý a připravený na návštěvu nových nájemníků. Příjemný prostor na návštěvníky správně zapůsobí a pomůže jim představit si, že by právě tady mohli bydlet.

Majitelům nemovitostí, kteří pro svůj dům nebo byt nemohou najít nájemníky a přicházejí tím o příjem z pronájmu, společnost HOME STAGING s.r.o. může nabídnout modernizaci nebo renovaci bytového interiéru, ať už v celém domě nebo pouze v některých místnostech. Provedením renovace se zašlá nevábná místnost rychle změní na příjemný moderní prostor, který bude dobře vypadat na inzertních fotografiích a brzy přiláká zájemce.

pronajem-nemovitosti-5pronajem-nemovitosti-6

Vždy se snažíme maximálně vyhovět konkrétním požadavkům jednotlivých zákazníků. Jsme si vědomi, že takovéto projekty musí být realizovány v krátkém čase a musí se vejít do přísně stanoveného rozpočtu.

Jak provádíme Home Staging a naše ceny

Ve většině případů jsme schopní během několika hodin provést ve Vašem domě nebo bytě změny, díky kterým bude působit jako prostornější, světlejší a atraktivnější pro potenciální zájemce. I v případě, že Vaše nemovitost už je v nabídce na realitním trhu, Vám můžeme dát spoustu jednoduchých tipů, které budou mít okamžitý efekt.

Nábytek, koberce, závěsy, světla, obrazy, zrcadla a další doplňky byt nejenom zútulní, ale pomohou zdůraznit jeho největší přednosti. Jestliže se zájemci o pronájem přijdou podívat na zařízený byt, jejich pozornost upoutají pozitivní stránky nabízené nemovitosti. Namísto toho se zaměří na jednotlivé místnosti a je pro ně snadnější představit si, že by právě tady mohli bydlet. Začnou uvažovat, jak by zde rozmístili svůj vlastní nábytek.

Home Staging není výdaj, ale investice, která se vám v krátké době vrátí ve výši nájemného, jaké za vaši nemovitost získáte.

Kliknutím na následující odkaz se Vám otevře náš Ceník služeb Home Stagingu, který obsahuje další podrobnosti o tom, jak s našimi klienty při provádění Stagingu spolupracujeme.

Rádi s Vámi nezávazně probereme Vaše konkrétní požadavky.

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte naši pražskou kancelář na adrese Radlická 19/1, 150 00  Praha 5.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.