Facebook BloggerPinterest Instagram

Jak úspěšně prodat nové byty v co nejkratší době?

 

Využijte Home Staging pro prezentaci Vašich vzorových bytů!

  • Jste developerská společnost a nabízíte k prodeji nové byty nebo domy?  Potřebujete vybavit vzorový byt pro prezentaci Vašim zákazníkům?
  • Možná, že jste prodej již zahájili, a přestože se na Vaše byty chodí dívat spousta zájemců, prodávají se pomalu.

 

Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

vzorovy-byt-1vzorovy-byt-2

 

„Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na kupující.“

vzorovy-byt-3vzorovy-byt-4

 

Víte o tom, že 8 z 10 lidí si při prohlídce prázdného bytu vůbec nedokáže představit jaký potenciál jim prázdný prostor nabízí?

Nábytek, koberce, závěsy, světla, obrazy, zrcadla a další doplňky byt nejenom zútulní, ale pomohou zdůraznit jeho největší přednosti. Jestliže se kupující přijdou podívat na zařízený byt, jejich pozornost upoutají pozitivní stránky nemovitosti. Namísto toho se zaměří na jednotlivé místnosti a je pro ně snadnější představit si, že by právě tady mohli bydlet. Začnou uvažovat, jak by zde rozmístili svůj vlastní nábytek, anebo pokud se jim vystavený nábytek líbí, začnou se zajímat, kde by jej mohli koupit. Obzvláště dobré vybavení tak důležité místnosti, jako je kuchyň, může zájemcům značně usnadnit rozhodování o zakoupení bytu.

 

„Staging je úprava interiéru nemovitosti tak, aby byla co nejatraktivnější pro potenciální zájemce a urychlila její prodej.“

 

Staging je služba, která vznikla ve Spojených státech začátkem 70. let, odkud se rozšířila do Velké Británie a dalších zemí, a výborně se osvědčila jako dobrý způsob přípravy nemovitosti k prodeji. Společnost HOME STAGING s.r.o. tuto novou službu přináší do České Republiky.

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o. Jitka Kobzová má více než 20 let zkušeností v oboru bytového designu ze zahraničí. Design interiérů a Home Staging studovala v Londýně. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network, od které získala oficiální kvalifikaci Certified Home Staging and Styling Professional.

Jsme si velmi dobře vědomi toho, jak je důležité prezentovat nové nemovitosti na realitním trhu jako produkty, které budou zajímavé pro co největší počet potenciálních zájemců. Víme, jak zdůraznit největší přednosti a nejlepší stránky každé nemovitosti. Obzvláště v současné době, kdy je trh s nemovitostmi zpomalený, se prokázalo, že nejrychleji se prodávají domy a byty, které na cílovou skupinu zákazníků udělají dobrý první dojem, a při první prohlídce je přesvědčí, že splní všechna jejich očekávání a potřeby, které přináší jejich životní styl.

Vzorový byt by měl být působivý, ale zároveň by však neměl být pompézní, a žádné dva vzorové byty by neměly vypadat stejně. Náš bytový design je založen na vkusném výběru bytových textílií a doplňků, které každou místnost oživí a přitom je jejich kombinace natolik ladná a nerušivá, že si potenciální zájemci při prohlídce nemovitosti dokážou představit, že by v ní mohli bydlet.

Nabízíme vypracování náhrhů i realizace interiérů vzorových bytů pro urychlení jejich prodeje. Koncept návrhu, který pro vás vypracujeme, pomůže vaše nemovitosti prezentovat v tom nejlepším světle. Koncepty návrhu přizpůsobujeme předem stanovenému finančnímu rozpočtu a časovému omezení.

Nabízíme pronájem a zapůjčení drobného nábytku a bytových dekorací.

Připravujete den otevřených dveří, na kterém chcete zahájit prodej Vašich bytových jednotek?

Můžeme být přítomni na Vašich dnech otevřených dveří a pracovat po boku Vašeho prodejního týmu. Vašim potenciálním zájemcům můžeme nabídnout tipy a rady, jak by mohli v prostoru nového bytu nebo domu co nejlépe rozmístit svůj vlastní nábytek, nebo třeba jaké dekorace. Ze zkušeností víme, že právě toto poradenství může do značné míry urychlit prodej volných bytových jednotek.

Zájemcům o byt nebo dům jsme také následně schopni dodat písemný rozpis a/nebo vypracovaný podrobný koncept pro kompletní realizaci interiéru celého domu nebo bytu, nebo pouze pro jednotlivé místnosti.

Pokud si s námi o této službě chcete promluvit, kontaktujte nás na čísle +420 233 311 569 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

 

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.