Facebook BloggerPinterest Instagram
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Home StagingAkademie Home StaginguDesign Interiérů

Chystáte se prodat nebo pronajmout Váš dům nebo byt a chcete v co nejkratší době najít zájemce, který by za Vaši nemovitost zaplatil co nejvyšší cenu?

 

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem"


Jak využít Home Staging pro rychlý a úspěšný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti?

Home Staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Co je Home Staging?
Historie Home Stagingu?
Proč je Home Staging úspěšný?
Proč využít Home Staging?
Jak provádíme Home Staging a naše ceny

  • Chystáte se prodat Vaši nemovitost a chtěli byste vědět, jak ji co nejlépe připravit k prodeji dříve než navážete spolupráci s realitní kanceláří?
  • Přemýšlíte o tom, co udělat, abyste prodejem Vašeho bytu nebo domu získali co nejvyšší zisk?
  • Je už Vaše nemovitost nějakou dobu v nabídce na realitním trhu, ale zatím stále nepřilákala žádné zájemce o její koupi, nebo ještě nikdo z těch, co se na Váš dům nebo byt přišli podívat nebyl ochotný zaplatit cenu, jakou požadujete?
  • Jste v časové tísni, protože se potřebujete rychle přestěhovat, a potřebujete Vaši nemovitost prodat co nejrychleji, ale nechcete přitom snížit její cenu?
  • Chcete Vaši nemovitost nabídnout k pronájmu a získat co nejvyšší příjem z nájemného? Je Vaše nemovitost už nějakou dobu prázdná a Vy si uvědomujete, že tím přicházíte o peníze?

Provedení Home Stagingu zvýší atraktivitu Vašeho domu nebo bytu pro potenciální zájemce a usnadní jeho prodej nebo pronájem.

sluzby-home-staging-11sluzby-home-staging-12

Máme bohaté zkušenosti v oblasti Home Stagingu a bytového návrhářství. Řadě našich klientů jsme v minulosti pomohli s prodejem jejich nemovitostí. Kliknutím na následující odkaz se vám otevře stránka, kde se dozvíte, co o nás říkají naši klienti.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Co je Home Staging?

Home Staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Cílem Home Stagingu je dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivnější pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem, a aby se prodala nebo našla nájemníky v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

Home Staging je příprava domu nebo bytu, který byl až doposud Vaším domovem, k nafocení fotografií pro realitní kanceláře a k prohlídce potenciálních zájemců. Po provedení Stagingu se Váš dosavadní domov stane nemovitostí, která bude moci být úspěšně uvedena na realitní  trh jako standardní produkt. Tento proces má více do činění s realitní činností a prodejem než s bytovým návrhářstvím, dekorováním nebo malováním, jak se mnoho lidí domnívá. Jedná se hlavně o přípravu domu k prodeji tak, aby prodej byl finančně co nejvýnosnější pro prodávajícího.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Home Staging však nemá nic společného se stavem nemovitosti. Jestliže dům potřebuje novou střechu nebo kotel ústředního topení, má špatné základy nebo se mu hroutí veranda, bude potřebovat více než Home Staging. Tyto nedostatky by  s prodávajícím měl přehodnotit jeho realitní makléř.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Home Staging je něco jiného než bytové návrhářství. Design, zařízení a doplňky jaké si sami zvolíte vdechnou prostoru Vašeho domova Váš osobní charakter a styl. Všem, kdo k Vám přijdou tím dáváte  najevo, kdo jste a co se Vám líbí. Home Staging je pravý opak. Je to proces „vyjmutí domova z domu“, odstranění osobního vkusu prodávajícího, aniž by se však nemovitost stala sterilní, neatraktivní nebo dokonce odpuzující. Během Home Stagingu interiér Vaší nemovitosti aranžujeme tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak  by v těchto prostorech mohla žít právě jejich rodina.

 

Historie Home Stagingu

Home Staging vzniknul jako samostatná služba ve Spojených státech v polovině 70. let a postupně se rozšířil do Evropy a ostatních částí světa. V České republice je zatím relativně nový, ale lze předpokládat, že poté co se tak dobře osvědčil v zahraničí, bude úspěšně fungovat i na českém realitním trhu.

Kliknutím na následující odkaz se Vám otevře stránka historie Home Stagingu.

 

Proč je služba Home Staging úspěšná?

Home Staging má úspěch, protože kupujícím dává možnost vidět dům takový, jaký opravdu je, bez rušivých dojmů z osobních věcí, sbírek a v některých případech i z velmi osobitého vkusu prodávajícího.

Dům, ve kterém byl proveden Home Staging opravdu září. A to doslova. Jsou v něm umytá okna, stěny jsou čisté bez šmouh a odření, světla lamp vyzařují příjemné teplé světlo a nikde v domě není nepořádek. Bez ohledu na nábytek, barvu dekorací a malování nebo vystavená umělecká díla celý prostor působí příjemným lákavým dojmem a kupující mají možnost opravdu vidět, jaká nemovitost se jim nabízí.

Dobře vyškolení konzultanti Home Staging u prodávané nemovitosti vytvoří novou, vyšší hodnotu. Investovat do Home Stagingu se opravdu vyplatí, protože vynaložené peníze se Vám rychle vrátí v kupní  ceně, jakou za nemovitost dostanete. Během provedení Home Stagingu od nás klient dostane dodatečné tipy, jak byt nebo dům co nejlépe prezentovat při prohlídkách zájemců.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Home Staging je relativně nová služba, která se  rychle stává populární u stále většího počtu realitních makléřů. Ti si velmi dobře uvědomují potřebu připravit nemovitost co nejlépe, aby ji mohli prodat za co nejvyšší cenu.

Ať už je trh s nemovitostmi živý nebo pomalý, domy a byty se budou prodávat vždy a Home Staging se osvědčil jako velice efektivní prostředek k profitabilnímu prodeji nemovitostí.

Home Staging Vám doporučujeme při:

  • Prodeji obytných nemovitostí
  • Pronájmu obytných nemovitostí
  • Prodeji nebo pronájmu vzorových bytů
  • Prodeji nebo pronájmu komerčních prostorů


Proč využít službu Home Staging?

Nejpádnější důvod, proč využít Home Staging, je skutečnost, že vhodně naaranžovaný interiér dobře zapůsobí na potenciální kupce a nemovitost tak při prodeji může dosáhnout nejlepší kupní cenu. Home Staging je přínosný pro všechny zúčastněné strany: majitel z prodeje nemovitosti získá více finančních prostředků, realitní makléř získá vyšší provizi za zprostředkování prodeje a kupující našel dům nebo byt, jaký si opravdu přál.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Jak provádíme Home Staging a naše ceny

Během několika hodin jsme schopní provést ve Vašem domě nebo bytě změny, díky kterým Vaše nemovitost bude působit jako prostornější, světlejší a atraktivnější pro potenciální zájemce. I v případě, že jste Vaši nemovitost už nabídli realitním trhu, můžeme Vám navrhnout několik jednoduchých tipů, které budou mít okamžitý efekt.

sluzby-home-stagingsluzby-home-staging

 

Kliknutím na následující odkaz se Vám otevře náš Ceník služeb Home Stagingu, který podrobně popisuje, jak s našimi klienty při provádění Stagingu spolupracujeme.

Rádi s Vámi nezávazně probereme Vaše konkrétní požadavky.

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 739 698 743 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.případně navštivte naši pražskou kancelář na adrese Argentinská 1139/28, Praha 7- Holešovice.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.