Facebook BloggerPinterest Instagram

Zajistíme, aby se vaše nemovitost vyjímala nad konkurencí na realitním trhu! 

 

"Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem"

 

Home Staging je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Jak využít Home Staging pro rychlý a úspěšný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti?

 1. Co je cílem Home Staging?
 2. Jak to funguje?
 3. Proč je Home Staging úspěšný?
 4. Proč využít službu Home Staging?
 5. Historie Home Stagingu?
 • Chystáte se prodat svou nemovitost a chtěli byste vědět, jak ji co nejlépe připravit k prodeji dříve, než navážete spolupráci s realitní kanceláří?
 • Přemýšlíte o tom, co udělat, abyste prodejem svého bytu nebo domu získali co nejvyšší zisk?
 • Je už vaše nemovitost nějakou dobu v nabídce na realitním trhu, ale zatím stále nepřilákala žádné zájemce o její koupi, nebo ještě nikdo z těch, co se na váš dům nebo byt přišli podívat, nebyl ochotný zaplatit cenu, jakou požadujete?
 • Jste v časové tísni, protože se potřebujete rychle přestěhovat, a potřebujete svou nemovitost prodat co nejrychleji, ale nechcete přitom snížit její cenu?
 • Chcete svou nemovitost nabídnout k pronájmu a získat co nejvyšší příjem z nájemného? Je vaše nemovitost už nějakou dobu prázdná a vy si uvědomujete, že tím přicházíte o peníze?

 

Co je cílem Home Staging?

Cílem Home Stagingu je dosáhnout toho, aby se nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců o její koupi nebo pronájem, a aby se prodala nebo našla nájemníky v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

Home Staging je příprava domu nebo bytu k nafocení fotografií pro realitní kanceláře a k prohlídce potenciálních zájemců. Po provedení Stagingu se váš dosavadní domov stane nemovitostí, která bude moci být úspěšně uvedena na realitní trh jako standardní produkt. Tento proces má více do činění s realitní činností a prodejem než s bytovým návrhářstvím. Jedná se hlavně o přípravu domu k prodeji tak, aby prodej byl finančně co nejvýnosnější pro prodávajícího.

 

sluzby-home-staging-17sluzby-home-staging-18

 

Home Staging se netýká stavu nemovitosti. Jestliže dům potřebuje novou střechu nebo kotel ústředního topení, má špatné základy nebo se mu hroutí veranda, bude potřebovat více než Home Staging. Tyto nedostatky by s prodávajícím měl přehodnotit jeho realitní makléř.

Home Staging není ani bytové návrhářství. Design interiéru, zařízení a doplňky, jaké si sami zvolíte, vdechnou prostoru vašeho domova váš osobní charakter a styl. Home Staging je pravý opak. Je to mimo jiné také proces „vyjmutí domova z domu“. Během Home Stagingu interiér vaší nemovitosti připravujeme tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni.

Home Staging je relativně nová služba, která se rychle stává populární u stále většího počtu realitních makléřů a majitelů nemovitostí. Velmi dobře si uvědomují potřebu připravit nemovitost co nejlépe, aby ji mohli prodat rychle a co nejvýhodněji.

Ať už je trh s nemovitostmi živý nebo pomalý, domy a byty se budou prodávat vždy a Home Staging se osvědčivl jako efektivní prostředek k rychlému a profitabilnímu prodeji nemovitostí.

 

Jak to funguje?

Začínáme osobní konzultací přímo na místě. Během 1 až 2 hodin (v závislosti na velikosti objektu) uděláme celkový posudek vaší nemovitosti a postupně prohlédneme každou místnost, interiér i exteriér a vytyčíme kroky užitečné k co nejefektivnějšímu vylepšení vaší nemovitosti.

Po konzultaci vytvoříme take psanou zprávu, která obsahuje:

 • Systematické instrukce k tomu, jak zvýšit atraktivitu bytových prostor, upozornění na negativní a pozitivní vlastnosti každé místnosti. Seznam předmětů a vybavení se zvýšenou pozorností, vytyčení změn a jejich pozitivního vlivu na výsledek.
 • Fotografie všech míst, do kterých bude zasahováno.
 • Cenový odhad.

Spolupráce se zkušeným konzultantem Home Stagingu vám pomůže upravit vaši nemovitost bez velkých investicí.

Často se stává, že se cena nemovitosti po neúspěšném prodeji snižuje. Důvodem může být vysoko nasazená počáteční cena, ale také to, že nemovitost nedostane šanci předvést své klady.

Konzultace se Stagerem je mnohem efektivnějším prostředkem jak dosáhnout prodeje a ušetřit vysoké částky zbytečným snižováním ceny.

 

Další výhody metody Home Stagingu:

Upravené nemovitosti vypadají zachovale, udržovaně a v dobré péči.

Upravené nemovitosti se vyjímají nad ostatními.

Upravené nemovitosti přilákají širší spektrum potencionálních kupců.

Upravené nemovitosti vypadají mnohem lákavěji na fotografiích, v tisku a v médiích.

Realitní agenti jsou více motivováni a ochotni prodávat dům, který byl upraven metodou Home Stagingu.

 

sluzby-home-staging-19sluzby-home-staging-20

 

Proč je služba Home Staging úspěšná?

Home Staging má úspěch, protože kupujícím dává možnost vidět dům takový, jaký opravdu je, bez rušivých dojmů.

Staging není útrata – je to investice.  Co utratíte za Staging, se vám vrátí. Většina lidí nemá informace, zkušenosti nebo čas na to, udělat vše potřebné a možné k tomu, aby získali dostatečně rychle co nejvíce kupců a svůj dům ukázali v tom nejlepším světle.  Pravdou je, že většina lidí nemá ani ponětí, odkud začít a proč (zejména když v nemovitosti bydlí) a jak to vše prakticky provést. Najmout profesionálního Home Stagera je realistickou odpovědí. Ví přesně, co je třeba udělat a proč, a to i v případě, že nemovitost stále ještě obýváte. 

 Home Staging vám doporučujeme při:

 • Prodeji obytných nemovitostí
 • Pronájmu obytných nemovitostí
 • Realizace vzorových bytů
 • Prodeji nebo pronájmu komerčních prostor


Proč využít službu Home Staging?

Home Staging je přínosný pro všechny zúčastněné strany.

Prodej na internetu: podle statistik si nejvíce kupců vyhledává nemovitost na internetu, dříve, než se na něj půjdou osobně podívat, dobré fotografie upravených místností jsou tedy rozhodující.

 • Potencionální kupci si udělají dojem v rozmezí 30-60 vteřin po vstupu do domu
 • Jen 10 % kupců si dokáže obrazně představit potenciál prostor. Musíte jim ho předvést!

 

Pro realitní agenty:

S našimi vyzkoušenými a nenákladnými metodami vám pomůžeme prodat nemovitost mnohem rychleji a za lepší cenu. 

Spolupráce s námi vám pomůže:

 • Nabídnout klientům extra službu navíc.
 • Prodat v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.
 • Získat kladnou odezvu od spokojených klientů.
 • Získat něco navíc oproti konkurenci v oboru .
 • Vyhnout se smlouvání o ceně s potenciálními kupci.
 • Docílit atraktivnější prezentace.
 • Urychlit dobu prodeje/pronájmu nemovitosti.
 • Vyhnout se rozpačitým rozhovorům se zájemcem o špatném stavu nemovitosti.

 

Historie Home Stagingu

Home Staging vzniknul jako samostatná služba ve Spojených státech v polovině 70. let a postupně se rozšířil do Evropy a ostatních částí světa. V České republice je zatím relativně nový, ale lze předpokládat, že poté co se tak dobře osvědčil v zahraničí, bude úspěšně fungovat i na českém realitním trhu.

Kliknutím na následující odkaz se vám otevře stránka historie Home Stagingu.

Kliknutím na následující odkaz se vám otevře náš Ceník služeb Home Stagingu, který podrobně popisuje, jak s našimi klienty při provádění Stagingu spolupracujeme.

Home Staging zvýší atraktivitu vašeho domu nebo bytu pro potenciální zájemce a usnadní jeho prodej nebo pronájem. 

Rádi s vámi nezávazně probereme vaše konkrétní požadavky.

S Vašimi dotazy nás kontaktujte na čísle +420 739 698 743 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.případně navštivte naši pražskou kancelář na adrese U měšťanského pivovaru 6A, Praha 7 Holešovice.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová

Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.