Facebook BloggerPinterest Instagram

Interiér Praha, Šestajovice

SestajoviceObývací pokoj/hala/schodiště

Rodinný dům v Šestajovicích , který byl v základu velmi pěkně a čistě řešen, přesně odpovídal představám majitelů. To co postrádali, byl přívětivý interiér, který by více odpovídal rodinnému životu.

Další naše realizace najdete zde.

 

Velký prostor obývacího pokoje působil stroze a rohová sedačka společně s bílými záclonami zakrývaly výhled do zahrady. Původní ladění interiéru do jemně žlutého odstínu nenechalo vyniknout krásné dlažbě terakotového zabarvení. Ta nám ve výsledku definovala celé barevné schéma, takže se nám celý interiér barevně propojil a stal se vřelejším a útulnějším.

Zábradlí v patře bylo nutné opatřit dětskými zábranami, zároveň jsme ale chtěli zachovat čistotu a světlost prostoru. Navrhli jsme skleněné desky, které jsou téměř neviditelné a po tom, co děti vyrostou, budou jednoduše demontovatelné bez zanechání jakýchkoliv stop na původním zábradlí.

Posledním koutem, který jsme zde řešili, byla hala v přízemí. Dle přání našich klientů jsme zde umístili vinotéku navrženou na míru i s vitrínou na sklo. Atmosféru dotváří fotografie toskánské krajiny, kterou si manželé pořídili na své dovolené.

Další naše realizace najdete zde.

 

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.