Facebook BloggerPinterest Instagram

Kombinace starožitného nábytku a moderního vybavení obývacího pokoje, Brno

Pro tento úžasný projekt nás oslovili manželé z Brna, kteří mají vztah k moderním interiérům, ale zároveň milují historii a starožitné kusy nábytku. Jejich přáním bylo, aby se obývací pokoj v novém rodinném domě proměnil do moderního stylu, ale zároveň z něj dýchaly „staré časy“.

Reference klienta

Další naše realizace najdete zde.

 

 

Důležité bylo citlivě vybrat vhodné solitéry, tak aby spolu vzájemně korespondovaly a interiér si zachoval lehkost. Do prostorného obýváku jsme začlenili tři jedinečné starožitné kusy nábytku a starožitné nástěnné kyvadlové hodiny. Jeden ze secesních skleníků nyní slouží jako knihovna. Svěží kontrast ke starožitnostem vytváří moderní osvětlení a také odlehčený designový konferenční stolek z Anglie a lihový krb. Při výběru barev jsme volili jemné tóny béžové a šedé, které jsou jak na pohovce a křesle, tak i na moderním koberci, který prostoru dodává teplo a útulnost.

Čelní stěna pokoje je vymalována v barvě lila a vytváří tak příjemný kontrast k přírodním tónům. Vzhledem k tomu, že paní domu je velkou milovnicí květin, ozdobili naši designéři stěny obývacího pokoje obrazy s květinovými motivy. Aby se interiér celého rodinného domu nesl ve stejném duchu jako nově navržený obývák, pořídili jsme ještě dva kusy starožitných solitérů do předsíně a vstupní haly a prostor tak působí kompaktně.

Další naše realizace najdete zde.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.