Dekorace interiéru | PODZIM

Znalosti získané v tomto kurzu využijete při práci interiérového dekoratéra, bytového designéra i profesionálního Home Stagera.

Dekorační předměty a techniky dokážou změnit vzhled celého interiéru a podtrhnout jeho přednosti. V tomto kurzu se naučíte nejen, jak vybírat interiérové doplňky, ale i nátěry, tapety, podlahy i žaluzie nebo japonské stěny. Budete umět správně pracovat se vším, co dodává interiéru atmosféru, a doporučit svým klientům ta nejvhodnější řešení.

TERMÍN

8. 10. 2021

čas

9:30 - 12:30, 13:30 - 17:00

CENA

5200

další kurzy

Znalosti získané v tomto kurzu využijete při práci interiérového dekoratéra, bytového designéra i profesionálního Home Stagera. Tento kurz Vám rovněž usnadní péči o vlastní obchod, kancelář i nemovitost.

Náročnost kurzu:

Kurz není vhodný pro úplné začátečníky, v jejich případě doporučujeme nejprve absolvovat kurz Jak zahájit kariéru interiérového designéra a kurz Barvy v interiéru a psychologie barev.

Témata kurzu:

KURZ 
      VEDE

Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Kurzy:

Základy home stagingu

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Dekorace interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

nejbližší
           kurzy

Návrhy a redesign interiérů

19. - 20. 5. 2021

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů.

Kurz fotografování interiéru

24. 5. 2021

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální fotografie, které podtrhnou výsledky vaší práce.

Základy home stagingu

27. - 28. 5. 2021

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Po absolvování kurzu budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

Plánování prostoru a ergonomie

31. 5. 2021

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavků člověka na životní prostor.

další kurzy