Online kurz Home stagingu

E-learningový kurz pro profesionální konzultanty Home Stagingu je vůbec prvním a dosud také jediným certifikovaným souhrnným kurzem Home Stagingu v České republice. Absolvujete ho svým tempem krok za krokem pod vedením Jitky Kobzové.

Akademie interiérového designu a Home Stagingu nabízí vzdělání v oboru Home Staging ve dvou úrovních: dvoudenní kurz Základy Home Stagingu a e-learningový kurz Certifikovaný profesionální konzultant v oboru Home Staging. E-learningový kurz pro profesionální konzultanty Home Stagingu je vůbec prvním a dosud také jediným certifikovaným souhrnným kurzem Home Stagingu v České republice.

TERMÍN

Termín podle vás

čas

Určujete si sami

CENA

23000

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

Interiérová designérka a profesionální konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová sestavila na základě své praxe v oboru 8 výukových modulů. Kurz je zcela flexibilní, můžete ho studovat z domova svým vlastním tempem. Projdete v něm tématy zcela zásadními pro profesionální dráhu Home Stagera.

Moduly jsou navrženy tak, abyste co nejvíce rozvíjeli své znalosti o Home Stagingu, dekorování interiéru, obchodní praxi, zákaznickém servisu, marketingu vašeho podnikání a trhu s nemovitostmi.

Každý modul vás naučí specifické techniky a dovednosti v procesu Home Stagingu, včetně  správné komunikace s klientem.

Moduly e-learningového kurzu:
  1. Home Staging - co je Home Staging a jaké jsou jeho výhody; historie HS, účel HS a jeho výhody pro majitele nemovitostí; pravidla HS, prostor a optické iluze
  2. Psychologie Home Stagingu - komunikace s klienty; stresové situace pro klienty; cenové sazby účtované za konzultace a realizaci HS
  3. Realizace Home Stagingu - samostatná práce: realizace HS s ohledem na výběr barev, osvětlení, uspořádání a dispozičního řešení prostoru; shrnutí pravidel Feng Shui
  4. Znalost realitního trhu v ČR - průzkum současné situace na realitním trhu v ČR; databáze potenciálních klientů; průzkum trhu; jednání s realitními makléři
  5. Fotografování nemovitostí pro prezentaci na realitním trhu - pravidla pro nafocení kvalitních fotografií nemovitosti pro inzerci
  6. Služby spřízněné s Home Stagingem - redesign; vytvoření konceptu návrhu; návrhy a realizace interiérů pro vzorové domy a byty
  7. Marketing - typy zákazníků; typy zakázek; způsoby marketingu; harmonogram a rozpočet na marketing
  8. Podnikatelský plán profesionálního konzultanta Home Stagingu - vytvoření vlastního podnikatelského plánu; seznam základního vybavení pro zahájení samostatného podnikání; užitečné odkazy / kontakty

Na konci každého modulu vypracujete připravené úkoly a zašlete je elektronicky lektorce ke zhodnocení. Úspěšné zvládnutí úkolu vám umožní postoupit do dalšího modulu.

Lektorkou tohoto kurzu je Jitka Kobzová, profesionální konzultantka Home Stagingu a interiérová designérka. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network, od které získala oficiální certifikát o kvalifikaci profesionálního konzultanta Home Stagingu (Certified Home Staging and Styling Professional), a dále členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.

Její společnost Home Staging s.r.o. začala profesionální Home Staging nabízet na českém realitním trhu jako vůbec první. V Akademii interiérového designu a Home Stagingu předává studentům své bohaté znalosti a zkušenosti.

Po úspěšném dokončení tohoto kurzu získají jeho studenti Certifikát Profesionálního konzultanta Home Stagingu a mohou se registrovat na webových stránkách www.HomeStagingNetwork.cz.

Home Staging Network

Home Staging Network je sdružení certifikovaných profesionálů Home Stagingu v České republice. Je to prostor, kde mohou sdílet své zkušenosti, znalosti i kontakty.

Výhody členství:

KURZ 
      VEDE

Jitka Kobzová

Zkušenosti:

Interiérový design byl pro ni původně zálibou, ze které se později stala profese. Tomuto oboru se začala věnovat před dvaceti lety během svého života v Kuvajtu a Dubaji. Postupně rostl zájem o její služby a založila ve Velké Británii společnost Huntsworth Interior Designers. V roce 2010 se vrátila zpět do České republiky, kam jako první přivedla službu Home Stagingu. Založila firmu HOME STAGING s.r.o, která se věnuje nejen Home Stagingu, ale také interiérovému designu soukromých i komerčních prostor. Své znalosti a zkušenosti předává studentům Akademie Home Stagingu na kurzech, které osobně vede.

Kurzy:

E-learningový kurz

nejbližší
           kurzy

Home staging v praxi

11. - 12. 3. 2024

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR.

Dějiny architektury, historické slohy a styly

13. 3. 2024

V tomto kurzu získáte přehled o architektonických stylech a jejich historii. Dozvíte se, jak se jednotlivé styly vzájemně ovlivňovaly a inspirovaly.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 1

14. 3. 2024

Cílem tohoto kurzu je naučit studenty technikám skicování a zvýšit tak efektivitu komunikace s klienty.

Návrhy a redesign interiérů

19. - 20. 3. 2024

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů.

další kurzy