Kurz fotografování interiéru

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální fotografie, které podtrhnou výsledky vaší práce.

Základem úspěchu v oborech Home Stagingu a interiérového designu je profesionální prezentace. Jakmile neumíte svoji práci dobře prezentovat, klienty nezaujmete. Pokud se naučíte vytvářet kvalitní fotografie, budete mít kvalitnější portfolio a své klienty snadněji přesvědčíte o kvalitě své práce.

TERMÍN

18. 09. 2020

čas

9:30 - 12:30, 13:30 -17:00

CENA

5200

Kč + DPH

další kurzy

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální fotografie, které podtrhnou výsledky vaší práce. Základem úspěchu v oborech Home Stagingu a interiérového designu je profesionální prezentace. Jakmile neumíte svoji práci dobře prezentovat, klienty nezaujmete. Pokud se naučíte vytvářet kvalitní fotografie, budete mít kvalitnější portfolio a své klienty snadněji přesvědčíte o kvalitě své práce.

Kurz je vedený Tomášem Nosilem, zkušeným kmenovým fotografem časopisů Instinkt a Týden, který vám prozradí tipy a triky ze své praxe. Tomáš Nosil je držitelem několika prestižních fotografických ocenění Czech Press Foto, pravidelně vystavuje. V rámci kurzu si pod jeho vedením vyzkoušíte fotografování interiérů a výslednou úpravu fotografií. Pokud máte k dispozici, přineste si na kurz fotoaparát a notebook.

Právě kvalitní prezentace nemovitosti rozhoduje o tom, jestli klient o ní projeví zájem. Pokud se mu nebudou líbit fotografie, nikdy se neozve a vy jej ztratíte ještě dříve, než jste jej vůbec mohli oslovit. Schopnost vytvořit kvalitní fotografie jsou klíčem k vašemu úspěchu.

Náročnost kurzu

Kurz je svou koncepcí vhodný pro začátečníky i pro zkušenější amatérské fotografy.

Témata kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

Základní pravidla pro fotografování interiéru před úpravami a po jejich realizaci. Jak světlo a jeho barva působí na člověka. Jak využít interiérové a venkovní osvětlení. Kompozice aneb jak do snímku dostat vše potřebné, aniž by působil chaoticky.

CO POTŘEBUJI KE SVÉ PRÁCI

Jak vybrat nejvhodnější fotoaparát, se kterým se bude dobře pracovat. Fotoaparát a jeho příslušenství aneb jak zvládnout a opravdu využít základní i pokročilé funkce. Digitální úprava fotografií, jaké počítačové programy používat a jak s nimi pracovat, včetně barevné korekce, výřezy, změna velikosti pro posílání e-mailem, ukládání a archivace fotografií.

POZNÁMKA PRO ÚČASTNÍKY KURZU

Je vhodné si přinést vlastní fotoaparát a notebook (není podmínkou).

KURZ 
      VEDE

Tomáš Nosil

Zkušenosti:

Dlouhodobě působí jako kmenový fotograf časopisů Instinkt a Týden. Od roku 2005 fotografuje většinu jejich titulních stran. Je držitelem několika prestižních ocenění Czech Press Foto. Mezi jeho soukromé zákazníky patří společnosti Volkswagen, Ford, Universal music nebo Komerční banka. Pravidelně vystavuje.

Kurzy:

Fotografický kurz interiéru

nejbližší
           kurzy

Základy home stagingu

24. - 25. 09. 2020 (obsazeno), 26. - 27. 11. 2020

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Po absolvování kurzu budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

Dějiny architektury, historické slohy a styly

26. 10. 2020

V tomto kurzu získáte přehled o architektonických stylech a jejich historii. Dozvíte se, jak se jednotlivé styly vzájemně ovlivňovaly a inspirovaly.

Barvy v interiéru a psychologie barev

30. 10. 2020

Díky tomuto kurzu získáte výbornou orientaci v problematice barev a jejich využití v interiéru.

Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování

06. 11. 2020

Jednodenní kurz zaměřený na rozvoj osobnosti a komunikačních dovedností.

další kurzy