Základy home stagingu PROSINEC

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Po absolvování kurzu budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

Home Staging je příprava domu nebo bytu k nafocení fotografií pro realitní kanceláře a k prohlídce potenciálních zájemců. Po provedení Stagingu se váš dosavadní domov stane nemovitostí, která bude moci být úspěšně uvedena na realitní trh jako standardní produkt. Tento proces má více do činění s realitní činností a prodejem než s bytovým návrhářstvím. Jedná se hlavně o přípravu domu k prodeji tak, aby prodej byl finančně co nejvýnosnější pro prodávajícího.

TERMÍN

2. - 3. 12. 2021

čas

10:00 - 12:30, 13:30 - 17:00

CENA

10400

další kurzy

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Přiveďte zájemce o nemovitost do domu či bytu, kde nedoléhají dveře, vzduch by se dal krájet a ve dřezu je nepořádek: takovou nemovitost určitě neprodáte. A když ano, tak se ztrátou za cenu, se kterou nebudete rozhodně spokojeni.

Věci jdou přitom dělat úplně jinak. S minimem námahy a maximem zisku pro prodávajícího i pro vás. Potřebné dovednosti získáte na dvoudenním kurzu Základy Home Stagingu, který vyučujeme jako jediní v Česku. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

Pro koho je kurz určený?

Co se na kurzu naučíte?

Začneme teorií a postupně přejdeme k praxi. Vše je doplněno příklady z více než desetileté praxe designérky interiérů a specialistky na prostorový design a Home Staging Zuzany Wiesnerové.

Bonus navíc:
VYZKOUŠEJTE SI HOME STAGING NAŽIVO!

V závěrečné části kurzu si vyzkoušíte Home Staging na vlastní kůži - vaším úkolem bude vypracovat dle zadání vlastní případovou studii a tu pak před ostatními účastníky kurzu obhájit. To je dost dobrý způsob, jak získat praxi ještě než přijde první zájemce o váš byt či dům.

KURZ 
      VEDE

Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Kurzy:

Základy home stagingu

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Dekorace interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

nejbližší
           kurzy

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

7. 10. 2021

Kurz pro začínající designéry.

Dekorace interiéru

8. 10. 2021

Znalosti získané v tomto kurzu využijete při práci interiérového dekoratéra, bytového designéra i profesionálního Home Stagera.

Využití sociálních sítí a marketingu v designu a home stagingu

22. 10. 2021

Tento kurz je určený pro všechny, kteří se chtějí jednoduše a srozumitelně zorientovat ve světě sociálních sítí a marketingu.

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru (OBSAZEN)

26. 10. 2021

V tomto kurzu získáte přehled o interiérových stylech, jejich historii a praktickém využití v současnosti.

další kurzy