Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Všechno začíná prvním krokem.

Zajímáte se ve volném čase o interiérový design? Radíte a doporučujete vaší rodině a přátelům, co doma změnit, upravit, předělat? Vidíte detaily a máte spoustu zajímavých nápadů? Zjistili jste, že vás vaše současná práce již neuspokojuje? O kreativní práci nebo povolání bytového designéra již delší dobu uvažujete, jen nevíte jak to to? Rozhlížíte se a přemýšlíte, co by vás bavilo a kterým směrem se vydat? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky dostanete na kurzu začínající designéry.

TERMÍN

16. 1. 2024

čas

10:00 - 12:30, 13:30 - 17:00

CENA

6400

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

Věříme, že vás tento kurz inspiruje a bude vaším prvním krokem ke změně, která časem promění vaši vášeň a zájem v plnohodnotné povolání v oblasti interiérového designu.

Rádi vám předáme své teoretické znalosti a praktické zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Nasměrujeme vás správným směrem a posílíme vaši odvahu a motivaci. Musíte však počítat s tím, že proniknout do nového oboru bude chtít nějaký čas a úsilí.

 

CO VŠECHNO SE DOZVÍTE?

Srozumitelnou formou praktických příkladů vás provedeme praxí profesionála. Jak pojmout interiér ze všech hledisek, kde hledat inspiraci, jak se orientovat trhu a mít přehled o produktech a materiálech, jakými výstupy a formami lze návrhy prezentovat, jak se připravit na konzultace s klienty, jaké vybavení by vám do začátku nemělo chybět, co se osvědčilo či neosvědčilo v praxi nám a také jak získat první klienty.

Průvodkyní vám bude MgA. Zuzana Wiesnerová, designérka a lektorka interiérového designu a Home Stagingu.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny, kteří chtějí zjistit, co obnáší práce designéra. Maximum užitku přinese kurz těm, kteří se chtějí interiérovému designu věnovat profesionálně. Nezáleží na tom, jestli už se v oboru nějakou dobu pohybujete, či začínáte s naprosto čistým štítem. Obsah našich kurzů vychází z vlastní praxe – předáváme vám naše znalosti a informace, které bychom my sami v našich začátcích velice ocenili.

NAVAZUJÍCÍ KURZY K ROZŠÍŘENÍ A PROHLOUBENÍ ZNALOSTÍ V OBORU DESIGN INTERIÉRŮ A HOME STAGING:

Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování (Cesta k úspěchu)

‍Návrhy a redesign interiérů

Využití sociálních sítí a marketingu v designu a Home Stagingu

KURZ 
      VEDE

Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Kurzy:

Home staging v praxi

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Materiály a dekorace v interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

nejbližší
           kurzy

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

16. 1. 2024

Všechno začíná prvním krokem.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 2

17. 1. 2024

Kurz má za cíl zdokonalit dovednosti skicování designérů.

Home staging v praxi

23. - 24. 1. 2024

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR.

Plánování prostoru a ergonomie

25. 1. 2024

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavků člověka na životní prostor.

další kurzy