Komplexní kurz interiérového designu a home stagingu

Absolvujte 12 našich kurzů v rámci komplexního programu, který je završen vypracováním vlastního projektu.

Důvodů, proč u nás začít studovat Komplexní Kurz Interiérového Designu a Homestagingu je mnoho. Cíl je jeden – najít nový začátek, nové možnosti a práci v oboru, který je dlouhodobě na vzestupu zájmu.

TERMÍN

Termín podle vás

čas

Obvykle 10:00 - 17:00

CENA

68000

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy
Pro koho je studium vhodné?

Tvůrčí přístup, samostatnost, dobré prezentační dovednosti, schopnost proměnit přání klienta ve skutečnost. Že tohle nejsou právě vaše nejsilnější stránky? Nebojte, naučit se dá téměř vše. Zdá se vám studium dlouhé nebo náročné? V našem kurzu jste to vy, kdo určuje tempo výuky. Pokud začnete mít pocit, že je toho na vás moc, dejte si na měsíc nebo dva pauzu. U nás to jde.

Co vše se během studia naučím?

Všechno, co jako interiérový designér budete ve své praxi potřebovat. Jako jediní v České republice navíc zařazujeme do studia výuku Home Stagingu. Co vše se v jednotlivých částech kurzu naučíte?

Interiérový design:

Práce s klientem:

Další dovednosti:

Jak studium probíhá?

Během 8-12 měsíců, kdy si sami určujete tempo studia, jste povinni (nepříjemně znějící, ale nutné slovo) absolvovat 12 studijních bloků, přičemž co blok, to samostatný kurz. Jednotlivé kurzy otevíráme několikrát ročně tak, aby měl každý možnost vybrat si termín, který mu vyhovuje.

Studijní bloky:

Přihlašování na jednotlivé kurzy si řídí student sám vždy v dostatečném předstihu.

 1. Jak zahájit kariéru interiérového designéra
 2. Základy home stagingu
 3. Návrhy a redesign interiérů
 4. Dějiny architektury, historické styly a slohy
 5. Plánování prostoru a ergonomie
 6. Technické kreslení pro designéry
 7. Barvy v interiéru a psychologie barev
 8. Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru
 9. Dekorace interiéru
 10. Kurz fotografování interiéru
 11. Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování (Cesta k úspěchu)
 12. Podnikání a marketing v designu a home stagingu

    13. Příprava vlastního projektu

Je předpokladem studia tohoto kurzu nějaké speciální vzdělání?

Není důležité, čím jste doposud byli nebo jste, ale že chcete být interiérovým designérem.

Je studium prezenční, je nutné osobně se zúčastnit výuky?

Ano, osobní účast na všech studijních blocích je podmínkou pro zdárné dokončení studia.

Jak je studium zakončeno?

Studium je zakončeno vypracováním samostatné závěrečné případové studie komerčního a rezidenčního charakteru. Úspěšní absolventi získají Diplom o absolvování Komplexního kurzu.

Jaká je výhoda komplexního kurzu oproti jednotlivým kurzům?

Pokud byste se rozhodli absolvovat postupně všech 12 kurzů jednotlivě, zaplatíte za ně celkem 76 800 Kč. V rámci komplexního programu je za stejný počet kurzů zvýhodněná cena 68 000 Kč. Ušetříte tak více než 8 000 Kč. Částku můžete navíc po domluvě hradit na splátky.

KURZ 
      VEDE

Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Kurzy:

Základy home stagingu

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Materiály a dekorace v interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

Ditta Zavřelová

Zkušenosti:

Vystudovala obory Marketing a PR na Škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Pro marketing a design má odjakživa slabost, získané znalosti proto pravidelně prohlubovala během letních kurzů na kalifornské Santa Monica College. Mimo to se aktivně zajímá o zdravý životní styl a holistický přístup k lidskému tělu. To jí nakonec přivedlo až k absolvování vysokoškolského studia dentální hygieny, na které navázala prací v rodinné privátní zubní klinice. Je činná na sociálních sítích, kde se vedle prezentace vlastních názorů věnuje také propagaci konkrétních produktů.

Kurzy:

Využití sociálních sítí a marketingu v designu a home stagingu

Bc. Michaela Vokounová

Zkušenosti:

Studovala Anglistiku a Amerikanistiku na Univerzitě Karlově v Praze a bakalářský obor „Ekonomika a Management“ na Vysoké škole cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství.  Úspěšně absolvovala výcvik koučování „Koučink – věda a umění“ akreditovaný Ericson College, Vancouver.

Řadu let pracovala v hotelnictví, a to jak v první linii, tak na manažerských pozicích. Jako tréninková manažerka a lektorka pro hotelový řetězec pracovala od roku 2001 v 9 evropských zemích.

Od roku 2010 působí jako nezávislá lektorka, trenérka a kouč se specializací na soft skills – například komunikace, prezentační dovednosti, vůdčí dovedností, train the trainer, péče o hosta, prodejní dovednosti a interkulturní komunikace. Kromě vedení tréninků se aktivně věnuje i individuálnímu koučinku.

Kurzy:

Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování

Ing. arch. Zuzana Zelingerová

Zkušenosti:

Vystudovala Fakultu architektury ČVUT. Během studia absolvovala studijní stáž na fakultě architektury a plánování na Technické Univerzitě ve Vídni. Po dokončení studia získala zkušenost s prací v architektonickém ateliéru v Belgii a poté pracovala v renomovaných architektonických ateliérech v Praze.

Kurzy:

Technické kreslení pro designéry

Plánování prostoru a ergonomie

Dějiny architektury, historické styly a slohy

Jiří Šebek

Zkušenosti:

Jiří fotografuje architekturu již od roku 2006. Posledních 8 let tvoří jako fotograf na volné noze pro architekty, developery či designery. Od roku 2008 pravidelně pořádá kurzy fotografování architektury po celé ČR. Za své fotografie získal několik oborových ocenění. Mezi nimi například Czech Press Photo, za soubor „Chrámy nové doby“.

Kurzy:

Kurz fotografování interiéru

Ing. Arch. Jakub Jakubec

Zkušenosti:

V roce 2009 promoval na CVUT v oboru Architektura a stavitelství. Již během studií pomáhal v plzeňském atelieru pana architekta Soukupa, který je zaměřený především na rekonstrukce památkově chráněných budov a dodnes je tato disciplína velkou součástí jeho současné praxe. V posledních letech také pracoval v projekční společnosti SUDOP PRAHA a.s., kde se podílel na architektuře a rekonstrukcích staveb kolem železničních cest. Mimo projekční firmy pracuje samostatně na projektech rodinných domů a úpravách interiérů. Vyučování odborných předmětů z oblasti architektury a stavitelství vnímá jako zpestření pracovního života a možnost zaujmout veřejnost pro tento krásný obor.

Kurzy:

Technické kreslení pro designéry

Plánování prostoru a ergonomie

nejbližší
           kurzy

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

27. 5. 2022

V tomto kurzu získáte přehled o interiérových stylech, jejich historii a praktickém využití v současnosti.

Technické kreslení pro designéry

2. 6. 2022

V tomto kurzu se seznámíte se základy technického kreslení pro designéry, bez kterých se ve své další praxi neobejdete.

Plánování prostoru a ergonomie

9. 6. 2022

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavků člověka na životní prostor.

Materiály a dekorace v interiéru

16. 6. 2022

Znalosti získané v tomto kurzu využijete při práci interiérového dekoratéra, bytového designéra i profesionálního Home Stagera.

další kurzy