Komplexní kurz interiérového designu a home stagingu

Máte chuť udělat v životě změnu a čelit nové výzvě? Prvním krokem k tomu, abyste mohli začít budovat kariéru interiérového designera je vytyčit si cíl a postupně k němu směřovat.

Pokud se rozhodnete pro studium Komplexního Kurzu Interiérového Designu a Home Stagingu v naší akademii, čeká vás vás nejen cesta za splněním vašich cílů či tužeb, ale také cesta plná teorie, praxe a spousty možností si vše s námi vyzkoušet. Chce to píli a odhodlání, ale bude to stát za to. Cíl je jeden - získat pevné základy v oboru, na nichž jako designér budete v praxi moci stavět. Odnesete si řadu znalostí a praktických dovedností, ze kterých budete ve své budoucí kariéře čerpat a odměnou skvělý pocit, že jste si dokázali jít za svým!

TERMÍN

Termín podle vás

čas

Obvykle 10:00 - 17:00

CENA

76600

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

Výuka je založena na mnohaletých zkušenostech a znalostech lektorského týmu, zejména na jejich zkušenostech z praxe, které jsou pro studenty vždy nejpřínosnější.

V kreativním a přátelském prostředí pomáháme studentům objevovat a rozvíjet své schopnosti a talent, posilujeme jejich sebevědomí, sdílíme jejich nadšení a vášeň pro budoucí povolání a motivujeme je k dalším krokům, rozvoji a uplatnění v oboru interiérového designu a home stagingu.

Výhodou je možnost zahájení studia prakticky kdykoliv v průběhu celého roku. Studium tak poskytuje značnou flexibilitu, díky které si naši studenti mohou své tempo plně přizpůsobit svým časovým možnostem.

Komplexní kurz je sestaven z dvanácti jednotlivých kurzů, které pokrývají všechna zásadní témata z oblasti interiérového designu a home stagingu a nabízí ucelený vhled do praxe.

12 jednotlivých kurzů:

Co vše se v jednotlivých kurzech naučíte? Po kliknutí na název kurzu se vám zobrazí detailní informace daného kurzu.

 1. Jak zahájit kariéru interiérového designéra
 2. Home staging v praxi
 3. Návrhy a redesign interiérů
 4. Dějiny architektury, historické styly a slohy
 5. Plánování prostoru a ergonomie
 6. Technické kreslení pro designéry
 7. Barvy v interiéru
 8. Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru
 9. Materiály a dekorace v interiéru
 10. Kurz fotografování interiéru
 11. Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování (Cesta k úspěchu)
 12. Využití sociálních sítí a marketingu v designu a home stagingu

Studium je zakončeno vypracováním závěrečného projektu/případové studie komerčního a rezidenčního charakteru, které prezentujete na osobní individuální konzultaci s lektorkou Zuzanou Wiesnerovou. Oba tyto dokonale vypracované projekty vám budou sloužit v začátcích jako porfolio. Absolventi získají diplom o absolvování Komplexního kurzu.


Jak studium probíhá?

Studujte ve svém vlastním tempu!

V rozmezí 18 měsíců, kdy si sami určujete tempo studia, je nutné absolvovat 12 výše vypsaných kurzů. Termíny jednotlivých kurzů vypisujeme 3 - 4 x ročně tak, aby měl každý možnost vybrat si termín, který mu vyhovuje.

Zdá se vám studium dlouhé nebo náročné? Jste to vy, kdo si určuje tempo výuky. Pokud začnete mít pocit, že je toho na vás moc, dejte si na měsíc nebo dva pauzu. U nás to jde.

Přihlašování na jednotlivé kurzy si řídí student sám, vždy v dostatečném předstihu.

Pro koho je studium vhodné?

Komplexní kurz doporučujeme všem, které láka kreativní práce bytového designéra a Home stagera.

Je předpokladem studia tohoto kurzu nějaké speciální vzdělání?

Není. Hlavním předpokladem je vaše motivace ke studiu interiérového designu, chuť se učit a mít touhu se v tomto oboru neustále zdokonalovat. Důležité je hledat si své cesty a nebát se výzev.

Je studium prezenční, je nutné osobně se zúčastnit výuky?

Ano, osobní účast na všech studijních blocích je podmínkou pro zdárné dokončení studia.

Jak je studium zakončeno?

Studium je zakončeno vypracováním závěrečného projektu/případové studie komerčního a rezidenčního charakteru, které prezentujete na  osobní individuální konzultaci s lektorkou Zuzanou Wiesnerovou. Oba tyto dokonale vypracované projekty vám budou sloužit v začátcích jako portfolio. Absolventi získají Diplom o absolvování Komplexního kurzu.

Jaká je výhoda komplexního kurzu oproti jednotlivým kurzům?

Pokud byste se rozhodli absolvovat postupně všech 12 kurzů jednotlivě, zaplatíte za ně celkem 87 600 Kč. V rámci komplexního programu je za stejný počet kurzů zvýhodněná cena 76 600 Kč. Ušetříte tak celkem 11 000 Kč. Částku můžete navíc po domluvě hradit na 2 - 3 splátky.

KURZ 
      VEDE

Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Kurzy:

Home staging v praxi

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Materiály a dekorace v interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

Ditta Zavřelová

Zkušenosti:

Vystudovala obory Marketing a PR na Škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Pro marketing a design má odjakživa slabost, získané znalosti proto pravidelně prohlubovala během letních kurzů na kalifornské Santa Monica College. Mimo to se aktivně zajímá o zdravý životní styl a holistický přístup k lidskému tělu. To jí nakonec přivedlo až k absolvování vysokoškolského studia dentální hygieny, na které navázala prací v rodinné privátní zubní klinice. Je činná na sociálních sítích, kde se vedle prezentace vlastních názorů věnuje také propagaci konkrétních produktů.

Kurzy:

Využití sociálních sítí a marketingu v designu a home stagingu

Jiří Gomola

Zkušenosti:

5 let pracoval v Air Bank v pozici interního kouče a lektora, 1 rok na speciálních CRM projektech. Zaměřuje se na prodejní dovednosti, zákaznický servis, vyjednávání a prezentaci. V roce 2014 založil kávovou značku Drip it, díky které si mohou nadšenci do kávy a cestování dopřát výběrovou kávu kdekoli. Od roku 2021 Drip it provozuje Espresso bar v Praze, na jehož interiérovém designu se Jirka osobně podílel. Nedávno přidal do svého portfolia projektů značku fortuo, která vyrábí oblečení z udržitelných materiálů.

Kurzy:

Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování

Ing. arch. Jakub Kopecký

Zkušenosti:

Po bakalářském studiu architektury na pražské ČVUT vystudoval Fakultu architektury a umění Technické univerzity v Liberci. Během studia absolvoval výměnný studijní pobyt na Univerzitě v Lublani ve Slovinsku v prestižním ateliéru Vasa Perovic. Již během studia spolupracoval s několika českými architektonickými kancelářemi a po zisku Ceny rektora za svůj diplomní projekt Nově městské čtvrti v Náchodě v rámci soutěže Young architect award se v roce 2017 rozhodl pro vlastní architektonickou praxi, kterou společně s kolegy vede dodnes. Souběžně s prací ve vlastní kanceláří se v roce 2018 stal asistentem v ateliéru Jaroslava Wertiga (A69 architekti) na mezinárodní škole architektury ARCHIP sídlící v Praze, kde doposud působí.

Kurzy:

Technické kreslení pro designéry

Plánování prostoru a ergonomie

Dějiny architektury, historické styly a slohy

Lukáš Oujeský

Zkušenosti:

Lukáš začínal jako fotograf extrémních sportů, kterým se i aktivně věnuje. Postupně své portfolio rozšířil o reklamní fotku a fotografování jídla, například pro Albert. V oblibě má i portrétní fotografii, v které se zdokonaloval hlavně jako fotograf Hospodářských novin a v České televizi. V České televizi se potkal i s fotkou televizních interiérů a exteriérů. Krom toho už několik let spolupracuje s realitními makléři a pomáhá jim prostřednictvím fotografie prezentovat nemovitosti. Interiéry fotí i pro propagační účely restaurací, hotelů nebo coworkingu.

Kurzy:

Kurz fotografování interiéru

nejbližší
           kurzy

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

16. 1. 2024

Všechno začíná prvním krokem.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 2

17. 1. 2024

Kurz má za cíl zdokonalit dovednosti skicování designérů.

Home staging v praxi

23. - 24. 1. 2024

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR.

Plánování prostoru a ergonomie

25. 1. 2024

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavků člověka na životní prostor.

další kurzy