SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 2

Kurz má za cíl zdokonalit dovednosti skicování designérů.

Během kurzu budete dále rozvíjet techniky kresby, typy zobrazení v perspektivě a tvorbu materiálů a textur dle reálného zadání s architektem a nadšencem do skicování Davidem Dražilem.

TERMÍN

17. 1. 2024

čas

9:30 - 12:30, 13:30 - 17:00 hod.

CENA

6400

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

TÉMATA KURZU

VÝHODY SKICOVÁNÍ

Díky skicování během navrhování je vizuální komunikace mezi designérem a klientem mnohem přirozenější. Je to jeden z efektivních způsobů, jak zlepšit spolupráci a brainstorming nápadů s klienty, týmy i s dodavateli. Skicování ušetří spoustu času v procesu workflow, kdy vidíme schéma komplexnějšího projektu rozkreslené po menších částech. Právě skicování zpřesňuje daný proces návrhu a zlehčuje tak komunikaci s klientem. Detailní skica pak pomáhá designérům vyhodnotit proveditelnost rozvržení, a tím také odstraňuje veškeré problémy s funkčností navrhovaného prvku. Skici se tak stávají prvním výchozím bodem, pokud jde o plánování rozvržení místnosti a jemnějších detailů schématu. Vhodným pomocníkem mohou být také při brainstormingu a předávání vize klientům.

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ

Kurz je vhodný pro studenty se základními znalostmi kresby a skicování (navazuje na předcházející kurz pro začátečníky), pro všechny se zájmem o osvojení si využívání skic nejen jako přirozeného nástroje při procesu navrhování, ale také k prezentačním účelům a vizuální komunikaci mezi designérem a klientem.

Pro zájemce o skicování v elektronické podobě nabízíme kurzy Digitální skicování pro designéry 1 a Digitální skicování pro designéry 2.

NAVAZUJÍCÍ KURZY K ROZŠÍŘENÍ A PROHLOUBENÍ ZNALOSTÍ:

Digitální skicování pro designéry 1

Digitální skicování pro designéry 2

KURZ 
      VEDE

David Dražil, MSc.

Zkušenosti:

David Dražil je architekt, který miluje skicování. Je zakladatelem projektu a webu Sketch Like an Architect, autorem 3 knížek o architektonickém kreslení a instruktor, jehož kurzy prošlo více než 12,000 studentů. Své zkušenosti získal studiem a praxí jak v ČR, tak v Dánsku. Své nadšení pro kresbu a vizuální prezentaci architektury sdílí na svých populárních účtech na Instagramu a Youtube. Svou činností pomáhá architektům a designerům zefektivnit jejich vizuální prezentaci a osvojit si ruční kresbu jak na papíře, tak na iPadu.

Kurzy:

Skicování v ruce pro designéry 1

Skicování v ruce pro designéry 2

Digitální skicování pro designéry 1

Digitální skicování pro designéry 2

nejbližší
           kurzy

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

16. 1. 2024

Všechno začíná prvním krokem.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 2

17. 1. 2024

Kurz má za cíl zdokonalit dovednosti skicování designérů.

Home staging v praxi

23. - 24. 1. 2024

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR.

Plánování prostoru a ergonomie

25. 1. 2024

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavků člověka na životní prostor.

další kurzy