Facebook BloggerPinterest Instagram

Náš tým

Jitka Kobzová

IMG 4882 upr2

Pozice:
Interiérová designérka, majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o. a zakladatelka Akademie Home Stagingu, lektorka

Zkušenosti:
Interiérový design byl pro ni původně zálibou, ze které se později stala profese. Tomuto oboru se začala věnovat před dvaceti lety během svého života v Kuvajtu a Dubaji. Postupně rostl zájem o její služby a založila ve Velké Británii společnost Huntsworth Interior Designers. V roce 2010 se vrátila zpět do České republiky, kam jako první přivedla službu Home Stagingu. Založila firmu HOME STAGING s.r.o, která se věnuje nejen Home Stagingu, ale také interiérovému designu soukromých i komerčních prostor. Své znalosti a zkušenosti předává studentům Akademie Home Stagingu na kurzech, které osobně vede.

Priority:
Mým hlavním cílem je dovést klienty k naplnění jejich představ a potřeb. Tak, aby tyto potřeby byly ve své esenci v souladu s originalitou, funkčností a útulností interiéru.

Motto:
Zkušenost není jenom to, co člověka potká, ale zkušenost je to, co člověk s tím, co ho potkalo, udělá.

Kontakt:

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Zuzana Wiesnerová

IMG 4908 upr

Pozice:
Senior Designér Interiérů

Zkušenosti:
Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Priority:
Vytvářet kvalitní prostředí jak po estetické, tak i funkční stránce.

Motto:
Není nutné řídit se trendy.

Kontakt:

IČ: 28592981

Tel.:    +420 739 698 743

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zuzana Wiesnerová v televizi

 

 

Barbora Hortová

Barbora HortováPozice:
Designérka interiérů

Zkušenosti:
Již během studií průmyslového a produktového designu na Fakultě architektury při ČVUT rozvíjela své znalosti v oblasti interiérového designu. Absolvovala několik stáží v renomovaných českých studiích a čas se věnovala i žurnalistice. Rozhodující se pro ni stala stáž v belgickém designérském studiu. Po návratu do české republiky se rozhodla věnovat tvorbě soukromých i komerčních prostor naplno.

Priority:
Nejvíce motivující je pro mě výsledná radost z dotažené práce, a to jak na straně mé, tak i na straně cílového uživatele.

Motto:
„Snít. Tvořit. Žít. “

 

Kristina Tayara

IMG 5011 uprPozice:
Marketing / Social media 

Zkušenosti:
Více než 6 let zkušeností v žurnalistice a marketingu v zahraničí, kde jí práce pro novinové plátky a magazíny umožnila svoje idee šířit v několika jazycích. Mimo novinářskou práci se věnovala rozvoji social marketingu u začínajících firem.

Priority:
Mým cílem je, rozvíjet a zvládnout své odhodlání, pomoci Home Stagingu komunikovat se zákazníky a uspět.

Motto:
„It is not enough that a man has clearness of vision, and reliance on sincerity, he must also have the art of expression, or he will remain obscure.“ George H. Lewes

 

Ing. Jana Stýskalová

IMG 5007 upr

Pozice:
Koordinátor kurzů

Zkušenosti:
Jako koordinátor kurzů mohu pracovat s lidmi, což jsem vždy vyhledávala a odpovídají tomu i mé předchozí pracovní zkušenosti, ať už jako sales consultant nebo manažerka prodejny. Byť jsem vystudovala VŠ s jiným zaměřením, design mě vždy velmi bavil a jsem ráda, že k němu mohu být teď blíž více než kdy jindy.

Priority:
Vyjít vstříc všem studentům naší Akademie a být tu pro ně, kdykoliv se na mě obrátí. Stále se učit a získávat nové zkušenosti a znalosti v oblasti interiérového designu, které budou přínosné nejen v pracovním životě, ale zároveň i v soukromém.

Motto:
"Umění vyvolává přání uskutečnit sen. Dává důvěru, že ten sen uskutečnitelný je."

 

Group Photo

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.