Facebook BloggerPinterest Instagram
Home StagingAkademie Home StaginguDesign Interiérů

Naši partneři

Callido reality

„Námi doporučená realitní kancelář v Praze“

www.callidoreality.cz

 

YouArtMe

An innovative project dedicated to contemporary art & design.
A multi-portal bringing together information (biographies, interviews, pictures) about artists from around the world.
A shop of high quality reproductions of artworks & exclusive design.
A map of interesting places associated with contemporary art.
A virtual art & design gallery.
A calendar featuring art & design events from around the world.
Artistic actions that take place in the public space (the real and the virtual one) as well in galleries and art café’s in Europe.

www.youartme.com

 

Mgr. Robert Sättler

Je velice často označován jako lektor, moderátor, kouč, ale sám sebe spíše nazývá průvodcem: "To mi dává větší možnost sám růst s úžasem nad posunem ostatních, to je to, co mě naplňuje radostí, to je to, co mě stále fascinuje a „pudí“ tuto skvělou práci dělat."

Dále se ve své lektorské činnosti zaměřuje na komunikaci, prezentaci, práci s hlasem, rétoriku, přirozený projev, autenticitu a charisma, tvůrčí představivost a práci s emoční inteligencí.

www.robertsattler.cz

 

Nafotíme.cz

Nabízíme profesionální služby v oblastech svatební fotografie, fotografie bytů, interiérů a architektury a fotografie reportážní.

www.nafotime.cz

 

METRO FLORENC s.r.o.

Legendární prodejna tapet je ve Vestibulu Metra C Florenc otevřena nepřetržitě již od roku 1975, kdy byla do provozu uvedena stanice Metra Florenc. Jediné přerušení provozu prodejny si vynutily katastrofální povodně v srpnu 2002, kdy byla prodejna i celá stanice zcela zatopena. Po likvidaci následků povodně prodejna opět začala úspěšně fungovat.

www.metroflorenc.cz

 

Pillow Heaven

Internetový a kamenný obchod Pillow Heaven je největším specializovaným obchodem dekorativních polštářů v České republice. Nabízí polštáře (povlaky i náplně) o velikostech 45 x 45 a 50 x 50 cm v širokém spektru barev, materiálů a vzorů. Firma se specializuje na holandskou značku Dutch Decor, která vede trh interiérových textilií již v několika evropských zemí.

www.pillowheaven.cz

logo_pillowheaven

 

Tip na exkluzivní ubytování v Praze

Ubytovací portál Prague-Stay.com Vám nabízí ubytování v mnoha exkluzivních apartmánech v Praze a výběr pražských luxusních hotelů. Všechny apartmány se nacházejí ve zrestaurovaných historických budovách v centru Prahy a jsou určeny pro krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé pobyty. Vedle jedinečných apartmánů s kompletním servisem nabízí poskytovatel i ubytování v pražských boutique a design hotelech.

http://cz.prague-stay.com/

 

Reality pro ženy s.r.o.

Reality pro ženy je především realitní portál, kde můžete hledat svojí vysněnou nemovitost a kde navíc najdete články o Bydlení, Zahradě, Zdraví, Radosti a Financích.

Dále máte možnost v Adresáři firem si najít kontakt na některou z firem, která s námi spolupracuje a kterým uveřejňujeme články o jejich činnosti. A v Kalendáři akcí se můžete nechat inspirovat, kam zajít a co navštívit.

www.realityprozeny.cz

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.