Facebook BloggerPinterest Instagram

Designové návrhy a realizace
komerčních interiérů

Kanceláře, Kavárny, Restaurace, Pohostinství, Bary, Penziony, Hotely, Kadeřnictví, Kosmetické salony, Obchody, Butiky ...

 

komercni-2komercni-3

 

Společnost HOME STAGING s.r.o. vytvoří vašemu podniku jedinečný interiér, a to zcela v souladu s vaší obchodní značkou. V profesionálně navrženém prostředí se vám i vašim zaměstnancům bude dobře pracovat, zákazníci se u vás budou cítit příjemně a budou se k vám rádi vracet.

V souladu s vašimi potřebami vypracujeme návrh interiéru a dohlédneme na realizaci celého projektu. V jakém rozsahu našich služeb využijete, záleží jen na vás.

  • Zaručujeme kvalitu služeb na vysoce profesionální úrovni
  • S návrhem a realizací interiérů komerčních prostor máme dlouholeté zkušenosti

 

Redesign - Úprava stávajícího interiéru vaší firmy

Jestliže je vaše firma v provozu už několik let a nyní uvažujete o modernizaci firemních prostor, můžeme vám nabídnout službu redesign.

Redesign je úprava stylu interiéru, která nabízí rychlý a finančně nenáročný způsob, jak vašim firemním prostorům dodat modernější a příjemnější vzhled.

  • Při redesignu se snažíme maximálně využít vaše stávající zařízení
  • Celkový vzhled prostoru se snažíme změnit pomocí nenákladných úprav, jako je například barevné schéma místnosti, změna dispozice a pečlivě zvážené doplnění nových prvků 

Další informace o redesignu komerčních prostorů najdete na našich stránkách Staging komerčních prostor.

 

Nezávazná poptávka našich služeb

 

 
Kontaktujte nás na čísle 739 698 743 nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi si s vámi nezávazně probereme vaše konkrétní požadavky.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.      

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.