Facebook BloggerPinterest Instagram

Jitka Kobzová – odborné vzdělání a kvalifikace,

členství u mezinárodně uznávaných profesních organizací

„Představivost je důležitější než vědomosti.“        Albert Einstein


Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o. interiérová designerka Jitka Kobzová nabízí návrhy a realizace bytových a komerčních prostorů už od konce 80. let. Pracovala na projektech v Dubaji, Kuvajtu, ve Velké Británii a od roku 2009 také v České Republice.

Své znalosti a dovednosti v oboru bytového návrhářství si neustále doplňovala absolvováním dlouhé řady workshopů a školení.  V roce 2008 se rozhodla získat formální kvalifikace, které by podpořily její profesionální image. V Londýně vystudovala několik specializovaných kurzů a získala kvalifikace u mezinárodně uznávaných profesních organizací.

Design interiérů

Academy for Art Design (JJAADA) - Akademie uměleckého designu v Londýně 
Dvouleté intenzivní studium bytového návrhářství pod vedením světově uznávané návrhářky interiérů Susan Llewellynové. Po  absolvování této akademie Jitka Kobzová získala Diplom o kvalifikaci bytové návrhářky. http://www.academyforartdesign.co.uk/ www.susanllewellynassociates.com

 

jjaaada

Home Staging

The UK Home Staging Network www.hsnwk.com
12 měsíční kurz pod vedením Anity Richardson, bytové návrhářky a konzultantky Home Stagingu, která působí ve Velké Británii.
Jitka Kobzová po dokončení tohoto kurzu získala mezinárodně uznávaný Certifikát a kvalifikaci konzultantka Home Stagingu a profesionální stylistka interiérů

certifikat2


The Certified Home Staging & Styling Professional Course CHSSP  www.chssp.co.uk

certifikat-3

Tato kvalifikace jí umožníla získat členství u prestižního mezinároního sdružení konzultantů stagingu The International Home Staging Network
www.home-staging-directory.com

V rámci výše uvedeného kurzu Jitka Kobzová pracovala mimo jiné se studijními materiály, které vypracovala konzultantka Home Stagingu a v tomto oboru celosvětově uznávaná autorka několika knih o prezentaci nemovitostí na realitním trhu Barb Schwarz www.stagedhomes.com

The British Academy of Home Stagers 
Kurz pod vedením Tiny Jesson. Tina Jesson je průkopnicí Home Stagingu, který nabízí už 20 let v USA a Velké Británii. V obou zemích staging také vyučuje.
www.britishacademyofhomestagers.co.uk
www.homestagers.co.uk

certifikat1

 

Home Staging Business Training Program
Kurz pod vedením Kanaďanky Debry Gouldové, majitelky společnosti The Staging Diva, která působí v USA a Kanadě. (Certifikát o absolvování kurzu v oboru Home Staging)
http://www.stagingdiva.com/be-a-stagingdiva.html

certifikat

Další informace o výše uvedených kurzech můžete najít na stránce Historie Home Stagingu.

Jestliže si s Jitkou Kobzovou chcete promluvit o výše uvedených kurzech, službách designu interiérů nebo Home Stagingu na českém realitním trhu, volejte +420 233 311 569 nebo pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.