Facebook BloggerPinterest Instagram

O SPOLEČNOSTI

 

Společnost HOME STAGING s.r.o. byla založena v Praze v červenci 2009 jako dceřiná společnost firmy Huntsworth Interior Designers se sídlem v Londýně.

Majitelkou společnosti  je návrhářka interiérů a konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová.

JITKA KOBZOVÁ se interiérovému designu začala profesionálně věnovat před více než 20 lety při svém dlouhodobém pobytu v Kuvajtu a v Dubaji.  Za sebou má řadu velice úspěšných mezinárodních projektů. V roce 2005 přesídlila do Londýna, kde založila společnost Huntsworth Interior Designers. V té době se také začala více zajímat o Home Staging. Obor bytové návrhářství vystudovala v Londýně na Výtvarné akademii uměleckého designu Academy for Art Design a dále pak obor Home Staging na specializované akademii Brittish Academy of Home Staging.

Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network s oficiálním certifikátem o kvalifikaci konzultanta Home Stagingu (Certified Home Staging and Styling Professional) a dále členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.

Do České republiky natrvalo přesídlila v roce 2009. Založila zde společnosti AMBIENCE DESIGN s.r.o. a HOME STAGING s.r.o. a vede AKADEMII HOME STAGINGU, zaměřenou na vzdělávací kurzy a semináře v oblasti designu a Home Stagingu.

 

o-nas-1o-nas-2

 

Odborné kvalifikace a členství u mezinárodně uznávaných profesních organizací

 

Jitka Kobzová v Londýně vystudovala obor bytové návrhářství na Výtvarné akademii uměleckého designu Academy for Art Design (JJAADA), dále studovala obor Home Staging na specializované akademii Brittish Academy of Home Staging. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network, od které získala oficiální certifikát o kvalifikaci jako konzultantka Home Stagingu  (Certified Home Staging and Styling Professional). Na následujícím odkaze jsou uvedeny certifikáty o kvalifikacích a členství v profesních organizacích, které Jitka Kobzová doposud získala.

Její filozofií k dosažení dokonalého interiéru je pozorně naslouchat svým klientům a opravdu se snažit poznat každý aspekt jejich života, zájmy i představy. Jedině tímto způsobem lze vytvořit prostor harmonicky ladící s osobností, která v něm žije.

 

logo1                logo3              CHSSP-Master-Logo2

 

Společnost HOME STAGING s.r.o. realizuje projekty všech velikostí, vždy se stejnou pečlivostí, obětavostí a důrazem na maximální spokojenost zákazníka.


Jestliže máte zájem o bližší informace o našich službách,
kontaktujte nás na čísle +420 739 698 743
nebo nám pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.