Facebook BloggerPinterest Instagram

Odkazy na zajímavé stránky

Lime&Tonic

Podnikaví srdcem a pijáci toniku duchem, takový je tým nejen zakladatelů místní továrny na mačkání limetek. Tým se pyšní velkým odhodláním, díky němuž přináší nejlepší informace pro lidi žijící v Praze - cizince i místní - a neustále hledá nové tipy, tak se na nich nepřestávejte podílet!

Webové stránky: Lime&Tonic.com

 

Lamb411

O cestování a o životním stylu - http://lamb411.com/cities/prague-cities

Webové stránky: Lamb411.com

 

Laventure.cz

Výjimečné sypané čaje Theodor Paris, zařízení a dekorace pro váš domov ve starobylém, nordickém, francouzském a loft stylu.

Webové stránky: Laventure.cz

 

You Art Me

Webové stránky: www.youartme.com
Facebook: www.facebook.com/YouArtMe

 

Svatby.cz

Svatba a všechno kolem ní . Připravíme váš „Velký den na míru“, podle  ašich přání. Vaše svatba bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro  ás, ale i pro všechny hosty.

www.svatby.cz

 

Castle company

Zajistíme  ám nádherné prostory evropských hradů a zámků pro  aše speciální příležitosti, na svatby a svatební cesty, oslavy, firemní akce a podobně.

http://the-castle-company.com/

 

Prague weddings

Vaše nezapomenutelná svatba v srdci  Evropy.  Máme dlouholeté zkušenosti, realizovali jsme více než 700 svateb. Každou svatbu organizujeme jako jedinečnou a originální.

www.pragueweddings.com

 

 

 

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.