Vaše vysněné bydlení

BYT K PRODEJI 4+KK

PRAHA 4

Jedná se o byt po nedávné rekonstrukci, v atraktivní lokalitě, vybavený velice vkusným a kvalitním zařízením. Byt jsme celkově připravili k inzerci tak, aby se zájemcům líbil nejen na profesionálních fotografiích, ale i v průběhu reálných prohlídek.

Během první osobní návštěvy jsme se s majiteli dohodli na kosmetických úpravách a opravách interiéru. Ty obsahovaly například: výmalbu některých částí bytu, nahrazení nevyhovujícího osvětlení a koupi chybějícího osvětlení, nočních stolků a dalšího drobného vybavení. Hlavní předností bytu byly krásné výhledy, které se odhalily odstraněním barevných závěsů. Abychom podtrhli všechny přednosti bytu, tedy kvalitní dřevěnou podlahu, dveře, novou kuchyňskou linku, vestavnou šatnu, atd., bylo potřeba vyklidit přebytečné věci, které rušily vnímání prostoru. Stávající dispozice nábytku jsme upravili tak, aby působily čistě a vzdušně.

Byt jsme celkově připravili k inzerci tak, aby se zájemcům líbil nejen na profesionálních fotografiích, ale i v průběhu reálných prohlídek.

Náklady na Home staging se pohybovaly na úrovni 0,5 % z tržní ceny bytu.

Odměnou nám všem byl pak úspěšný prodej, který na sebe nenechal dlouho čekat.

Majitelé byli s touto realizací velice spokojeni a naše spolupráce pokračuje ve formě návrhu interiéru jejich současného bydlení.

Před našimi

úpravami