Facebook BloggerPinterest Instagram

Komerční interiéry

Originální redesign Hotelu Grand ve Špindlerově Mlýně

Starší budova hotelu Grand prošla v roce 2006 celkovou rekonstrukcí. Tříhvězdičkový hotel však časem přestal splňovat představy jeho majitelů o pohodlném hotelu s reprezentativním interiérem.

Restyling hotelu Sněžka, Špindlerův mlýn

hotelDalší naše realizace najdete zde.

 

 

MERTEN DENTAL prodejna pomůcek ústní hygieny, Praha 4

Podnikatelka z Prahy Michle nás přizvala k uskutečnění svého záměru zřídit v přízemí velkoryse rekonstruovaného rodinného domu prodejnu dentálních potřeb. Designér se úspěšně pokusil skloubit „sterilní prostředí“ dentálních potřeb s intimní atmosférou rodinného domu. Ve výsledku této snahy se v prodejně vedle strohých držáků na zubní kartáčky ocitla nádherná zdobná kamna, lustr s křišťálovými závěsy …..

Další naše realizace najdete zde.

Designové návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů Ambience Design.

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.