Facebook BloggerPinterest Instagram

Jak naše služby hodnotí klienti?

 

Úprava rodinného domu před pronájmem, Drnovská ul., Praha 6

Homestaging .Toto slovo naplnilo zcela mé očekávání, když jsem majitelku této firmy  Jitku Kobzovou oslovila přesně za účelem tohoto slova.

Máme rodinný dům, který je V Praze 6. Tato lokalita je dost preferovaná diplomatickými službami. My jsme se rozhodli náš dům, který byl zařízený a volný, pronajmout. Jelikož jsem již měla v té době dostatek zkušeností s inventivním přístupem paní Kobzové k interiérům, rozhodnutí bylo rychlé. Dům potřeboval omladit a dát mu šmrnc za málo peněz. Sešli jsme se na prohlídce v domě. Paní Jitka určila směr kam se ubírat a navrhla změny. Poslala rozpočet, který odrážel přesně koncept Homestagingu: za málo peněz hodně muziky. Interiér se prozářil a najednou se vše poskládalo tak, že i starší nábytek zapadl do konceptu a celek mne i mého manžela zcela překvapil. Myslím si, že za tím je velký kus znalostí a zkušeností a laik nemá šanci věci vidět tak v souvislostech, aby byl schopen i s malým rozpočtem udělat velký efekt. Přesně podle předpokladů jsme tímto oslovili nájemce z diplomatických služeb. Mají zde své bydlení již více jak rok a v konkurenci nabídek jsme zvítězili právě tímto inovativním přístupem. Je důležité oslovit tu správnou cílovou skupinu platících nájemců, kteří budou chtít dlouhodobě obývat Váš byt, či dům.

Tato investice do Homestagingu se nám 100% vyplatila.

Děkuji za spolupráci
Simona Rupešová

 

Home Staging

S paní Jitkou Kobzovou spolupracujeme  už bezmála dva roky.Naše spolupráce je velmi úspěšná. Všechny nemovitosti, na kterých jsme spolupracovaly jsou nyní již obývány novými majiteli.
Pro makléře a kancelář je to vždy velká výzva, neméně pro majitele, neboť bez jeho pomoci není možné home staging vykonávat.

 

Byt Praha

Byt jsme nabízeli od září 2010 za cenu 2 500 000 Kč. V bytě již majitelé nebydleli. V lednu 2011 jsme ho po dohodě s majiteli zlevnili o 100 000 Kč. Na konci února jsme spolu s majiteli provedli homestaging a nabízeli dále za stejnou cenu. Po úpravě se přihlásili hned tři zájemci ,a to do 14 dnů.

Byt se prodal do měsíce, nakonec po dohodě za cenu 2 350 000 Kč.

 

Dům Praha východ

Dům jsme nabízeli jako již třetí realitní kancelář v řadě, ale jako první jsme nabídli  a uhradili majiteli službu homestagera. Dům jsme začali nabízet v srpnu 2011 za cenu 6 990 000 Kč. O dům klienti nejevili zájem. Po měsíci jsme udělali s paní Kobzovou home staging, paní majitelka skvěla spolupracovala,do měsíce proběhly tři prohlídky. Dům byl nakonec prodán již v říjnu  za cenu 6 500 000 Kč, po oboustranné dohodě, jelikož se jednalo o složitější obchod. Současný majitel měl nemovitost zatíženou hypotečním úvěrem a kupující si také vyřizoval hypotéku, bylo ale třeba dobře sladit termíny kvůli fixaci na úvěru majitele.

Předpokladem  úspěšné spolupráci je vždy exkluzivní smlouvu minimálně na 6 měsíců a naprostá důvěra klienta  v realitní kancelář.

Mgr. MARKÉTA KLAPKOVÁ
CENTURY 21 Elán

 

Home Staging

V době kdy jsem se rozhodl prodat svůj byt, jsem v jednom časopise narazil na článek o home stagingu. I když jsem o této službě slyšel poprvé, rozhodl jsem se, že ji vyzkouším. Byl jsem si vědom toho, že v dnešní době není zcela jednoduché prodat nemovitost. V home stagingu jsem uviděl možnost, která by mi s prodejem bytu mohla pomoci. Netušil jsem však, že může mít takový efekt. Paní Kobzová je kouzelnice, můj byt dokázala proměnit k nepoznání. Výsledek je naprosto dokonalý. Velkou výhodou je to, že nový nábytek a doplňky využiju ve svém novém bytě. Byl dodržen i finanční rozpočet. Jsem velmi spokojený . Tuto službu doporučuji všem! " 

Klient - Praha Žižkov

 

Jestliže máte zájem dozvědět se více o službách, které firma HOME STAGING s.r.o. nabízí, zavolejte nám na  +420 739 698 743 nebo pošlete email naTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Těším se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.