Facebook BloggerPinterest Instagram

Jak naše služby hodnotí klienti?

 

Návrhy a realizace interiérů

Realizace interieru RD ,Kolovraty,Praha

Začalo to vlastně docela nevinně. Dcerka si přála nový pokojíček.
Bylo nám jasné, že vymyslet nový interiér pro třináctiletou slečnu je pro rodiče docela riskantní podnik. A tak jsme začali hledat odborníky. 

Naše interní zadání znělo: designér, který netrpí utkvělou představou, že jde jen o krásu a samotné bydlení je až někde v pozadí. A právě „takové k žití“ nám na internetu přišly realizace ateliéru HOMESTAGING.

Úvodní schůzka naznačila a setkání u nás doma potvrdilo, že paní Kobzovou i paní Wiesnerovou kromě designu zajímají i lidé, pro které tvoří. Tedy my: dva dospělí, dcera a synové 11 a 2 roky.

Ceníme si toho, že čas strávený povídáním o tom, co máme rádi, co ne, laděním návrhů či výběrem materiálů byl proměněn ve skutečný nový a zářící domov.
Nakonec jsme totiž předělali nejen zmíněný pokojíček, ale kompletně jsme zrekonstruovali chodbu, schodiště, zádveří i kuchyň s jídelnou. Ve finále nám děvčata „vytunila“ i obývák.

Děkujeme za realizaci i trpělivost (nejmladší syn Kamil nám všem dával docela zabrat :-).
Libor, Renata, Berta, Otokar a Kamil

Malé vysvětlení:
Náš dům byl postaven v roce 2000, bydlíme v něm od roku 2003. Protože byl dům nový, nebylo mnoho věcí, které bychom tenkrát měnili. Dnes jsme rádi, že jsme se svěřili do péče ateliéru Homestaging. Bydlí se nám báječně!

 

Prostorný byt 4+kk v posledním patře s úžasným výhledem Praha

Asi před rokem jsme se s manželem rozhodli, že změníme bydlení. Už když jsme začali s hledáním pro nás vyhovující bytu, mi manžel řekl, že bychom při zařizování měli spolupracovat s bytovým designérem. Nejdřív se mně to trochu dotklo, protože jsem již zařizovala 3 byty a měla jsem pocit, že se tam cítíme dobře. Ale když jsme nakonec objevili byt, který nejvíce splňoval naše požadavky a uviděla jsem poměrně velký prostor, kde by měl být obývací pokoj, jídelna a kuchyň, tak jsem si řekla, že tu pomoc budu potřebovat. Navíc v bytě kromě dlažby v předsíni a koupelny nebylo nic. Bylo mi jasné, že bude zapotřebí všechno sladit – podlahu, nábytek, světla. Šťastnou náhodou mi jeden známý doporučil paní Jitku Kobzovou. Při první schůzce s ní a designérkou Zuzanou Wiesnerovou v našem novém bytě mi bylo jasné, že jsem se rozhodla správně. Řekla jsem jim, jakou mám představu o řešení obytného prostoru s kuchyní. Chtěla jsem jednoduché, elegantní řešení, „nějak opticky“ oddělit prostor kuchyně a obývacího pokoje. Manžel chtěl vyřešit svůj pokoj jako knihovnu a odpočinkový prostor s TV. Hned první návrh se nám moc líbil. Navíc nám paní Kobzová a její tým doporučil naprosto úžasnou truhlářskou firmu, která vyrobila kuchyň na míru, knihovnu oddělující kuchyň a obývací prostor, manželovi knihovny, vestavěné skříně do předsíně a také skříňky do koupelny. Všechno navrhoval tým včele s paní Kobzovou . Současně jsme ladili další nábytek, osvětlení, dekoraci oken, umístění obrazů. Dokonce jsme (přes počáteční nesouhlas) nechali na radu paní Kobzové některé obrazy přerámovat a můžu říct, že měla pravdu. Prostě ona a její tým jsou profesionálové a dovedou si to lépe představit. Nakonec jsme si nechali poradit i při konečném zařizování ložnice a mé pracovny.

Velkou výhodou také bylo, že nám tým z Homestagingu doporučil dodavatele, navrhl několik variant řešení a také byl při doručení nábytku a dalších věcí do našeho bytu, což nám ušetřilo čas.

Závěrem bych chtěla říct, že jsem velmi šťastná, že jsem se rozhodla využít služeb bytových designerů, náramně jsem si to užila a vlastně lituji, že už nemám, co zařizovat.

 

Prvorepublikový RD dům po předcích - Zbraslav

Rodinný domek jsme postupně rekonstuovali , za posledních 15 let zůstaly původní jen některé především nosné zdi a opukové schodiště. Naštěstí jsme nepodlehli svodům doby a nezměnili např.tvar oken atd. Během postupné změny interiéru jsme zachovali některé kusy nábytku, které se nám líbily, a doplnili je nábytkem tehdy moderním, ale pořád jsme se snažili přizpůsobit – alespoň barvou – nábytku starému (tmavá nábytková stěna), ve vitrinách spousta skla a porcelánu… Musím přiznat, že výsledek byl průměrný a postupem času se náš interiér začal dost přesně podobat tomu, o čem se píše v časopisech o bydlení, že přesně tak např. obývací pokoj rozhodně  vypadat nemá…

V poslední době jsme již z našeho bydlení neměli dobrý pocit, a tak jsme se odhodlali k radikální změně. Modernizace. Naším záměrem bylo zkombinovat moderní a starý nábytek, který jsme tak chtěli zhodnotit.

Vše začalo výměnou kuchyně, kdy jsme zvolili absolutní kontrast – moderní jednoduchou linku v bílé lesklé barvě. To dopadlo velice dobře. Po několika pokusech vytvořit kombinaci moderního a dobového  stylu jsme ale dospěli k názoru, že nejsme schopni sami dovést náš původní záměr ke zdárnénu konci.

Začali jsme hledat inspiraci na internetu. Mezi mnoha a mnoha náměty nás nejvíce zaujal jeden  interiér bytu, který kombinoval starý a současný styl přesně podle našeho vkusu…Bylo to přesně to, co jsme hledali. Autorkou proměny tohoto bytu byla paní Jitka Kobzová. Přes toto jméno jsme se pak dostali na firmu Homestaging. Na jejich internetových stránkách jsme objevili další pro nás velice inspirativní náměty… a smluvili první schůzku.
Nevěděli jsme, do čeho jdeme,  a  navíc s vědomím, že naprostá většina interiérů, které vídáváme v časopisech, nás moc neoslovuje…A také nám bylo jasné, že si nenecháme vnutit nic, co by bylo sice trendy pro návrháře, ale nám nic neříkalo…
Našeho projektu se ujmula přímo paní Jitka Kobzová. Hned při první návštěvě jsme se ale přesvědčili, že naše volby byla správná a naše obavy zbytečné.  Naprosto nás šokovala profesionalita v přístupu. Ani na chvíli jsme nezapochovali o tom, že to, co dělají , dělají proto, že je jejich práce opravdu  baví a že projektem opravdu » žijí ».
Je  pravda , že řada nápadů, které jsme postupně dostávali, nás velice překvapila…byly na nás dost odvážné. Velice jsme ocenili možnost diskutovat o každém datailu, ale na základním konceptu jsme nic neměnili.
Po fázi potvzení objedavky jsme velice ocenili i možnost nechat si dodávat jednotlivé komponenty do firmy Homestaging, odkud jsme si pak zboží postupně odváželi, což nám ušetřilo spoustu času. Celé jednání a realizace se stala příjemným zážitkem.
Výsledek nás naprosto ohromil. Je to přesně to, co jsme podvědomě očekávali, ale nebyli schopni sami zrealizovat. Celý koncept vynikajícím způsobem zhodnotil dobový nábytek a dodal celému interiéru moderní šarm. Nezbývá než poděkovat paní Kobzové a jejím spolupracovnicím za vynikající práci, skvělý profesionální i osobní přístup. Vzhledem ke skvělému výsledku, počítáme s asistencí firmy Homestaging i v dalších projektech…náš syn už projevil přání modernizovat jeho pokoj..a tím to asi neskončí...

Děkujeme moc !
Olga a Zdeněk

 

Okouzlující rodinný dům – Lelekovice

V okamžiku, kdy jsme si koupili náš dům a rozhodli se pro kompletní rekonstrukci, věděli jsme, že realizaci a návrh našich interiérů svěříme někomu, kdo tomu rozumí a umí to. Shodou okolností jsme od kamarádky dostali kontakt na paní Jitku Kobzovou, která jménem společnosti HOMESTAGING s.r.o., navrhovala interiér v jejím domě. Po první konzultaci, kdy jsme si udělali jasno co se nám líbí, co chceme a nechceme, vznikly nápady jak dům útulně zařídit. Naprosto perfektní byl způsob, jakým došlo k tomu, že jsme z domu vyhodili jen minimum starších věcí, většinu z nich jsme použili v novém zrekonstruovaném interiéru.

Práce s týmem Jitky Kobzové byla opravdu radostí a to i přes to, že rekonstrukce domu opravdu zahýbala s našimi nervy. Doladění interiérů bylo už jen radostí a po vyřešení problémů s dodavateli jsme se začali radovat s rýsujícími se útulnými pokoji v domě.

Velikou radost měly naše dvě dcery, které mají každá svůj veliký pokoj, který je vybaven podle jejich představ, které Jitka Kozová spolu s holčičkami velmi pečlivě konzultovala.

Velmi mě potěšila také možnost, vybrat si z různých cenových hladin u jednotlivých kusů nábytku, protože například u holčiček jsme nechtěli investovat přehnaně velké finanční částky, protože některé části nábytku v jejich pokojíčcích trpí jejich "uměleckou" činností.

Mám-li tedy shrnout práci HOMESTAGINGu do krátkého verše, pak:

Bojuješ s interiérem jako v ringu? Svěř svůj domek HOMESTAGINGu :-)
Taťána Malá
 

Kombinace starožitného nábytku a moderního vybavení obývacího pokoje
 

Před časem jsme se přestěhovali z třípokojového panelákového bytu do rodinného domu. Protože máme rádi historii, staré časy, mohli jsme si konečně začít plnit sen, a to mít v obývacím pokoji nebo v předsíni i nějaký kousek starožitného nábytku - skleník, komodu, apod.
Jak jsme ale zjistili, není to zase tak jednoduché. Před dnešním přetechnizovaným, kybernetickým světem prostě neutečete. Kuchyň, která je spojená s obývacím pokojem, je v modernějším stylu. Sem tam se díváme i na televizi, a tak pokud jsme chtěli využívat všech těch dobrých výdobytků dnešní doby, pak pro nás byl oříšek, jak v jednom prostoru uspořádat to staré s novým. Hledali jsme proto pomoc u profesionálů a na internetu jsme narazili na společnost HOME STAGING s.r.o., jejíž majitelkou je paní Jitka Kobzová.

A byl to, jak se později ukázalo, šťastný krok. Hned při prvním setkání nás paní Jitka Kobzová potěšila opravdovým zájmem a velkým zaujetím pro řešení našich požadavků. V podstatě obratem nám zaslala první návrhy. My jsme si pak vybírali, co se nám nejvíc líbilo. Nad některými návrhy jsme se pozastavili, úplně se nám nezdály, ale pak jsme zjistili, že paní Kobzová je několik kroků před námi. Že přesně ví, proč to tak navrhuje, jaký bude konečný výsledek. Což my jsme si nedovedli představit. A nakonec jsme vždy uznali, že měla pravdu. Radila nám i s věcmi, které přímo nesouvisely se zadáním. Stačilo, když se rozhlédla po prostoru a hned začala měnit. A vždy to bylo k dobru věci. Prostě ji záleželo na tom, aby celkový výsledek byl co nejlepší. Celá spolupráce probíhala hladce, a pokud se přece jen vyskytl problém, okamžitě ho vyřešila tak, aby se nás, klientů, vůbec nedotkl.

Myslíme si, že profesionální přístup paní Jitky Kobzové je dán nejen tím, že má velké zkušenosti ze zahraničí, ale také jejími osobními vlastnostmi. Houževnatostí, odpovědností, srdečností a upřímností.

Děkujeme jí a jejímu týmu za skvěle odvedenou práci a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Věra a Zdeněk Přikrylovi

 

Když jsme začali mluvit o rekonstrukci interiéru našeho domu, měli jsme pocit,že "vymýšlení jak to udělat" zvládneme sami úplně v pohodě. Již několik měsíců jsme diskutovali nad spoustou nejslavnějších magazínů o bydlení. Měli jsme naprosto jasno, co se nám líbí a byli jsme přesvědčeni, že dnes se již sežene cokoliv...Jak jsme se přibližovali k začátku velké akce, zjistili jsme, že to nebude až tak jednoduché: jednotlivé věci, které se nám líbily dát do kontextu celého pokoje a domu a ještě k tomu, aby byly maximálně účelné - propadali jsme čím dál větším pochybnostem a nejistotě. A pak jsme v jednom z časopisů našli článek o homestagingu s fotografií Jitky Kobzové. Jitku jsme znali z Kuwaitu. Hned jsme si vzpomněli na její krásný a útulný byt ve čtvrti Jabriya, kde jsme také bydleli. Okamžitě jsme jí napsali a domluvili se na první schůzce. A dodnes děkujeme Bohu, že jsme to udělali.
Jitka a její tým byli naprosto profesionální. Pravda, občas jsme měli pocit, že na nás tlačí a že nám "vnucuje" svůj názor. Například se nám nelíbily moc závěsy, které nám navrhla do obýváku. Dnes jsme velmi rádi, že jsme se nechali přesvědčit. Prostě Homestaging vidí věci v kontextu. Jitka a spol. umějí poradit i s realizacemi, což bylo naprosto neocenitelné. Stěžejní část naší rekonstrukce probíhala v obývacím prostoru propojeném s kuchyní, která se měla úplně vyměnit. Na druhé kuchyni jsme si chtěli dát obzvláště záležet, protože ta první, ač velmi drahá, nás velmi zklamala. Ta druhá - podle Homestagingu, Jitky, Zuzky a pana Hálka, dopadla naprosto úžasně!!!!! Myslím, že dokonce předčila i naše velmi vysoké očekávaní. Přišli se spoustou velmi chytrých řešení; někdy až šokujících. Ale nakonec nutno uznat, že investice se 100x vyplatila.
Teď jsme si pořídili byt ve staré zástavbě ve Vršovicích. Už se těšíme, až tam Jitku, Zuzku, Karin a Ivetku atd. vezmeme a ony se na to podívají svým vytříbeným okem.

Jana a Jaroslav Kalfiřtovi

 

Moje milé dámy v čele s paní Kobzovou,

konečně nastal čas odpočinku a ,,zatěžkávací zkoušky,, nového uspořádání pokoje. Když jsem vybírala, přiznávám, že tenkrát zcela náhodně jen s tichou prosbou o pomoc při proměně obývacího pokoje a zároveň pracovny, moje zkušenost byla s touto službou takřka žádná. Ale protože jsem chtěla, moc chtěla, aby pokoj vypadal dobře, esteticky podle všech pravidel a přitom sloužil potřebnému, tedy pracovna a pokoj v jednom pokusila jsem se a požádala o pomoc při realizaci.

To co následovalo, ani nevím jak v klidu vyjádřit, milé přivítání, vyslyšení mé prosby a od první chvíle milý a hlavně naprosto profesionální přístup. Což nás oba s manželem velmi potěšilo a pak již vše běželo ,,jak na běžícím pásu,, žádné prodlevy, po jasně vyslovené představě se vše odvíjelo jak mělo, nejprve sl.architektka Zuzanka, mimochodem výborný človíček, měla vždy několik návrhů, které jsme společně konzultovali a společně s různými doplňky uspořádávali v jeden celek. Pak již následují samotné práce, které také studio s přesným harmonogramem připravilo. A konec....radost z vykonané práce v dokonalé souhře, kde si všichni zúčastnění ,,přišli na své,, ale výsledek byl opravdu krásný. Vřele doporučuji, paní Kobzová, majitelka, je profesionál na svém místě a ještě navíc člověk velmi milý a vstřícný. Proto Vám všem díky a ještě jednou díky.

S úctou a velkým poděkováním,
Soňa a Josef Nových
 

V roce 2008 jsme přestěhovali hlavní showroom naší společnosti do budovy bývalého mlýna v Praze 4 Písnici.
Jelikož jsem neměla pro jiné pracovní zaneprázdnění dostatek času na úpravu designu našeho showroomu, rozhodla jsem se požádat na počátku roku 2012 o spolupráci firmu Homestaging, s.r.o.

Majitelka firmy paní Jitka Kobzová svěřila redesign mého showroomu do rukou jedné z designérek její firmy, Yvety Šošokové. Před úpravou byl showroom v chaotickém stavu, kdy jednotlivé modely byly umísťovány podle aktuálního volného místa.

Paní Yveta dokázala během několika dní pečlivé práce, dát celému interiéru soulad, který vyústil v kompaktní a logický celek.Klienti změnu zaznamenali a hodnotí jí pozitivně. Vidím, jak přehledně se nyní i sami v celém prostoru pohybují.

S prací paní Yvety jsem velmi spokojená a doporučuji její schopnosti dalším klientům.

Velké poděkování patří také paní Jitce Kobzové z firmy Homestaging.
Andrea Dufková
AMBER INTERIER s.r.o.

 

Moje osobní zkušenost s bytovým designem

O myšlence najmout si bytového architekta jsem začal uvažovat ve chvíli, kdy jsem stál před kompletní rekonstrukcí bytu na Vinohradech.

Přes to, že se považuji za člověka, který má vkus a s rekonstrukcí z rodiny už mám také nějaké zkušenosti, začal jsem si hrát s nápadem, nechat si odborně poradit.

Prvotní reakce lidí z mého okolí, na záměr najmout si bytového architekta, byly přinejmenším rozpačité a typu: „Na co architekta, koupit nábytek a vybrat barvu stěn do pokojů si snad dokážeš sám.“ „Vždyť je to zbytečné utrácet za něco co si uděláš sám a lépe.“ nebo „Nenechal bych si zařídit byt podle vkusu někoho jiného.“ Většina  námitek se nakonec ukázala jako scestná. Nejvíce mě potěšilo, když ti samí lidé, kteří můj názor zpočátku nepovažovali za správný, nakonec sami uznali, že výsledek rekonstrukce bytu pod vedením paní architektky rozhodně stál za to. Mně pak toto rozhodnutí ušetřilo peníze a hlavně hodně času.

S výběrem designérské firmy jsem začal na internetu, protože jsem ve svém okolí neznal nikoho, kdo by měl potřebné zkušenosti. Rozhodoval jsem se podle prezentace firem na webových stránkách a především podle fotografií z již realizovaných projektů.

Pokud se rozhodnete pro bytového designéra, radím udělat to co nejdříve, nejlépe než začnete s rekonstrukcí. Fáze rekonstrukce bytu se může zdát, že do bytového designu nepatří, ale není to tak úplně pravda. Ušetříte si spoustu práce, která by se musela dělat následně nebo zbytečně dvakrát. Zedníkům je již na začátku potřeba říci, u kterých stěn je potřeba udělat přípravu na tapety (stěny je potřeba mít zvlášť rovné a vyhlazené), kde je vhodné udělat přípravu na vestavěnou skříň, kde vysekat ve zdi niku pro poličku a hlavně jak rozmístit zásuvky, to vše i mnohem více už závisí na budoucím uspořádání interiéru a umístění nábytku.

Není pravdou, že designér zařizuje byt podle sebe. Je jen na vás, jak volnou ruku mu necháte. Já jsem měl již na začátku poměrně konkrétní představu, jak by měl byt ve finále vypadat. Proto prvním krokem, který jsem udělal, bylo, že jsem si na úvodní schůzku s paní designérkou přinesl spoustu obrázků interiérů a časopisů o bydlení a ujasnil si s ní moji představu o charakteru bytu, oblíbených barvách, materiálech a funkčních nárocích na bydlení. Následně mi byly zpracovány tři varianty interiéru, jak byt může vypadat. Vybral jsem si jednu variantu, na které jsme pak dále pracovali a rozváděli ji v detailech až do konkrétní podoby, se kterou jsem byl spokojen. Výsledkem byl ucelený charakter bytu, který působí kompaktním příjemným dojmem.

V průběhu spolupráce jsem ocenil, že se firma kompletně starala o zajištění, koupi a dopravu veškerého vybavení interiéru do bytu.

Pokud mám vyzdvihnout jen jednu věc na spolupráci se společností Homestaging, tak to byla velká flexibilita a maximální vstřícnost vůči klientovi, nejen ze strany paní designérky, ale všech jejích spolupracovníků, kteří se na projektu podíleli. Je to snad tím, že paní designérka většinu své profesní kariéry působila v zahraničí, což je znát na kvalitě poskytovaných služeb firmy.

Tímto děkuji všem, kteří se projektu mého bytu podíleli.  ......prohlédnout fotografie z této reference
Reference zákazníka - rekonstrukce bytu na pražských Vinohradech

 

Vážená paní Kobzová,

vřelý dík za perfektně provedenou práci jednak v mém prvním projektu naší dentální kliniky Alfadent realizovaném spolu s  Vámi ve velice přátelském a profesionálním duchu, tak i v následující společné práci na re designu našeho domova. Vše začalo tak krásně nenápadně. Chtěla jsem obnovit a osvěžit vzhled již 6 let fungující stomatologické kliniky  a když jsem viděla ten úchvatný výsledek, nemohla jsem jinak a musela jsem pokračovat dál. Pokračování Vaší práce v našem domově mu vtisklo nový šarm. Co následovalo po prvních návrzích a srovnávacích fotkách před a po realizaci si neumím vysvětlit jinak, než „závislostí „. 

Ano, jsem nyní závislá hlavně díky Vám na přetváření prostoru svého domova. Má dcera dostala svůj neobvyklý a do detailu doladěný studentský pokoj k narozeninám, k naší krásné ložnici se přidal obývací pokoj…. atd. Máme velký dům a Vaše práce neskončila, jen se trochu bojím, abyste nebyla příliš žádaná a zbyl ještě i čas na dokončení díla u nás v domě. Tak že Vám chci nejen poděkovat, ale i zároveň popřát hodně inspirace, radosti a tvůrčí energie, neboť je stále se na co těšit spolu s Vámi.
 
Simona Rupešová

 

V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov

 

O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu..
Alena Hozová, Praha

 

Vážená paní Kobzová, chci Vám alespoň touto formou ještě jednou poděkovat za Vaši pomoc při dořešení interiéru mého obývacího pokoje. Je to opravdu nádherné, všem co mne zatím navštívili se interiér moc líbi. Oceňuji velmi Váš přístup , ochotu a průběžnou informovanost celé Vaší firmy. Tak jsem si to představovala, když jsem zhruba poslední rok uvažovala o řešení a nevěděla, jak do toho. Nakonec jsem oslsovila tři firmy a hned setkání s Vámi mne ujistilo, že Vy jste ta prává. A bylo a je to tak. Byla jsem teď 10 dnů mimo Prahu a při návratu domů jsem hned při vstupu do obýv.pokoje znovu pookřála. Užívám si to a ještě jednou moc děkuji.

Srdečně Vás zdravím a moje díky neznají mezí.

JUDr. Eva Černá, Praha 7.5.2011

Když jsme se rozhodli pro změnu našeho obývacího pokoje, měli jsme na mysli ne pouhou výměnu jednotlivých kusů nábytku, ale jeho kompletní proměnu vč. harmonického sladění celé místnosti. Z tohoto důvodu jsme oslovili firmu Homestaging paní Kobzové.Již po první návštěvě jsme si potvrdili, že naše volba byla správná. Dalším, pro nás významným plusem, byla i skutečnost, že k vytvořenému designovému návrhu byly již přiřazeny obchodní firmy, dodávající navržené prvky nábytku a doplňků.Při realizaci návrhu byla základem aktivní spolupráce mezi námi a pí Kobzovou. Návrh vycházel z našich požadavků, potřeb a vkusu, a byl pí Kobzovou usměrňován do správných dimenzí.
S celkovým výsledkem jsme velice spokojeni a tímto chceme zároveň poděkovat pí Kobzové i celé firmě Homestaging za vstřícný přístup k řešení a za celkový výsledek.

Koubíkovi, Praha


"V minulém roce jsem rekonstruovala zubní ordinaci se zaměřením na estetiku. Prostory, které jsem měla k dispozici byly v katastrofálním stavu. Oslovila jsem pani Jitku Kobzovou, aby mi pomohla s realizací interiéru. Má představa byla jednak, využit starý nábytek z původní ordinace, a také aby celkový vzhled nebyl příliš sterilní, aby se pacienti cítili, když jsou v ordinaci uvolněně a útulně, a zároveň v čistém, esteticky dokonalém prostředí. Myslím, že paní Jitka svými návrhy a realizací tento požadavek splnila více než na 100%, navíc svými nápady přinesla velmi originální prvky."
Jarmila Herbst

Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o paní Kobzová. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné  prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé finanční prostředky."
Jarmila a Luboš, Praha

„Na paní Kobzovou ze společnosti HOME STAGING s.r.o. jsme se obrátili při modernizaci dětského pokoje. Zadání nebylo snadné, chtěli jsme upravit dětský pokoj pro naše dvě děti. Paní Kobzové se dokonale podařilo uspořádat místnost tak, aby každé dítě mělo svůj vlastní prostor, místo na hraní, ale také místo na přípravu do školy. Výsledek je nejen krásný na pohled, ale celé uspořádání je velmi funkční. Ještě jednou moc děkujeme."
Manželé Dosoudilovi, Olomouc

„Při rekonstrukci našeho domu jsme stáli před otázkou, jak využít podkroví, které doposud sloužilo jako skladiště všeho možného. Paní Jitka nám navrhla využít prostor jako pracovnu pro mě a pro mého syna, který dokončuje studium na vysoké škole. Vypracovala nám celý návrh. Na první pohled se nám zalíbil a tak jsme se hned pustili do realizace. Výsledek je jednoduše dokonalý. Místo skladiště máme 2 prostorné a moderně vybavené kanceláře."

Pavel Kolář, Praha

 

Jestliže máte zájem dozvědět se více o službách, které firma HOME STAGING s.r.o. nabízí, zavolejte nám na  +420 603 113 366 nebo pošlete email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Těším se na budoucí spolupráci.

Jitka Kobzová
Majitelka společnosti HOME STAGING s.r.o.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Jarmila Herbst
 

Zuzana Wiesnerová na ĆT1

sama-doma
Zuzana Wiesnerová hostem speciálního vydání pořadu Sama doma

Odběr novinek

 

Co říkají naši klienti

Naďa a Robert Ptáčníkovi, Praha -Žižkov
V průběhu posledních pěti let jsme zrekonstruovali větší část našeho bytu.Jako poslední byla na řadě předsíň, s kterou jsme si nebyli stoprocentně jisti, jak dotáhnout do konce. Rozhodli jsme se,že využijeme služeb bytového designéra. Náhodou jsme narazili a jak se později ukázalo , byla to náhoda šťastná, na společnost Home stanging s.r.o, konkrétně na paní Jitku Kobzovou. Perfektně nám celou předsíň , včetně doplňků navrhla tak, že jsme neváhali jí oslovit i do doladění našeho obývacího pokoje. S paní Kobzovou jsme byli velmi spokojeni ,že s její spoluprací počítáme i na jiných projektech. Společnost Home staging můžeme jen vřele doporučit. Paní Kobzové tímto moc děkujeme.
Jarmila a Luboš, Praha
Na rozsáhlé rekonstrukci našeho bytu s námi spolupracovala paní Kozbová ze společnosti HOME STAGING s.r.o. Díky její práci je výsledek perfektní. Na spolupráci s ní nejvíce oceňujeme to, že opravdu velmi pozorně naslouchala našim přáním a představám, jaký styl a barvy se nám líbí. Výsledkem je velmi příjemné a útulné prostředí, ve kterém rádi žijeme. Při rekonstrukci dobře využila nábytek, který jsme už vlastnili a tím nám ušetřila nemalé prostředky.
Alena Hozová, Praha
O home stagingu jsem se dozvěděla celkem náhodou v době, kdy jsem se chystala prodat svůj byt. Protože mě ta myšlenka zaujala, kontaktovala jsem paní Kobzovou z Home staging s.r.o. Doporučila mi jednoduché úpravy, díky kterým se byt změnil skoro k nepoznání. Během krátké doby se mi ozvali zájemci a i v době krize jsem svůj byt prodala rychle a za dobrou cenu.

Naše služby

Návrhy interiérů pro domácnosti Pro majitele domů a bytů
Vypracujeme pro Vás na míru návrh interiéru kterékoliv místnosti ve Vašem bytě. Jestliže chcete Vaši nemovitost dát do nabídky na realitním trhu, pomůžeme Vám ji prodat rychleji a za více peněz.
Návrhy interiérů pro realitní kanceláře Pro realitní kanceláře
Vaši zákazníci budou mile překvapeni tím, že se jejich nemovitost po provedení Stagingu na inzertních fotografiích bude jevit prostornější, atraktivnější a rychle přiláká řadu zájemců.
Návrhy interiérů pro developery Pro developery
Profesionálně prezentovaná nemovitost udělá dobrý první dojem na potenciální zájemce o její koupi a prodá se rychleji.
Návrhy interiérů pro podnikatele Pro podnikatele a firmy
Pomůžeme Vám upravit Vaše firemní prostory tak, aby co nejlépe vyhovovaly Vašim potřebám, a aby Vás co nejlépe reprezentovaly u Vašich zákazníků.

Náš newsletter

email
Získejte zajímavé tipy a rady pro Váš interiér

Ziskejte zajimave tipy a rady pro Vas interier

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.