Facebook BloggerPinterest Instagram
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience Design
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Ambience">http://www.ambiencedesign.cz
Home StagingAkademie Home StaginguDesign Interiérů

Home Staging zajistí úspěšný prodej nemovitosti

 

Snahou každého realitního makléře je prodat nemovitost rychle a za nejvyšší nabídnutou cenu. Úspěch jde ruku v ruce se službou Home Staging.

Home Staging dokáže nemovitost výrazně odlišit od konkurence a docílit tím nejen rychlejšího prodeje nebo pronájmu za nejvyšší možnou cenu. Z tohoto důvodu je dnes úzká spolupráce realitního makléře s Home Stagerem téměř nezbytná.

Proč využívat Home Staging?

Home Stager dokáže nemovitost připravit zájemcům prostor, ve kterém si snadno mohou představit svůj nový domov. Nemovitost je atraktivní širokému spektru klientů a zvýší se šance na její prodej nebo pronájem.

Speciální nabídka pro realitní makléře

Dejte nemovitosti šanci vyniknout nad ostatními. Během dvouhodinového školení vám poradíme, jak v pár krocích zlepšit vzhled prodávané reality. Navíc budete mít možnost pořídit si námi pečlivě připravený balíček bytových doplňků, které by měl mít dobrý makléř vždy u sebe.

Úspěšné realitní kanceláři dnes nestačí pouze tým schopných a zkušených prodejců. Je třeba si uvědomit, že prodávaná nemovitost už není domov, ale stává se produktem. My vám poradíme, co zlepšit a čeho se naopak vyvarovat, aby váš produkt dostal šanci vyniknout nad ostatními. Ze své praxe jistě víte, že o úspěchu mohou rozhodovat i zdánlivé maličkosti. Na ty se při našem školení zaměříme.

Více informací na www.akademiehomestagingu.cz

 

Reference: Dům Praha východ

Dům jsme nabízeli jako již třetí realitní kancelář v řadě, ale jako první jsme nabídli  a uhradili majiteli službu homestagera. Dům jsme začali nabízet v srpnu 2011 za cenu 6 990 000 Kč. O dům klienti nejevili zájem. Po měsíci jsme udělali s paní Kobzovou home staging, paní majitelka skvěla spolupracovala,do měsíce proběhly tři prohlídky. Dům byl nakonec prodán již v říjnu  za cenu 6 500 000 Kč, po oboustranné dohodě, jelikož se jednalo o složitější obchod. Současný majitel měl nemovitost zatíženou hypotečním úvěrem a kupující si také vyřizoval hypotéku, bylo ale třeba dobře sladit termíny kvůli fixaci na úvěru majitele.

Mgr. MARKÉTA KLAPKOVÁ
CENTURY 21 Elán

 

Tento web používá cookies. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte.