náš tým

Jitka kobzová

designérka, jednatelka
kobzova@ambiencedesign.cz
+420 603 164 572

Zkušenosti:
Interiérový design byl pro ni původně zálibou, ze které se později stala profese. Tomuto oboru se začala věnovat před dvaceti lety během svého života v Kuvajtu a Dubaji. Postupně rostl zájem o její služby a založila ve Velké Británii společnost Huntsworth Interior Designers. V roce 2010 se vrátila zpět do České republiky, kam jako první přivedla službu Home Stagingu. Založila firmu HOME STAGING s.r.o, která se věnuje nejen Home Stagingu, ale také interiérovému designu soukromých i komerčních prostor. Své znalosti a zkušenosti předává studentům Akademie Home Stagingu na kurzech, které osobně vede.

Priority:
Mým hlavním cílem je dovést klienty k naplnění jejich představ a potřeb. Tak, aby tyto potřeby byly ve své esenci v souladu s originalitou, funkčností a útulností interiéru.

zuzana wiesnerová

designérka
wiesnerova@ambiencedesign.cz
+420 739 698 743

Zkušenosti:
Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Priority:
Vytvářet kvalitní prostředí jak po estetické, tak i funkční stránce.


andrea solperová

designérka
solperova@ambiencedesign.cz
+420 732 219 211

SILVIE HRUŠKOVÁ

designérka / koordinátorka kurzů
hruskova@ambiencedesign.cz
+420 774 331 254