REALIZACE

BYT 4+KK

PRAHA 6

Majitelé prostorného bytu v lukrativní části Prahy nás oslovili s požadavkem jeho úpravy před inzercí k prodeji.

VÍCE
zvonarka

BYT 4+KK

PRAHA - ZVONAŘKA

Byt po nedávné rekonstrukci v atraktivní lokalitě jsme celkově připravili k inzerci tak, aby se zájemcům líbil nejen na profesionálních fotografiích, ale i v průběhu reálných prohlídek.

VÍCE

MEZONET

PRAHA 1

Velmi světlý byt velkorysých rozměrů byl původně vybaven nábytkem v černých a bílých tónech. Společně s bílo-černou podlahou působil prostor studeně a neosobně.

VÍCE

FOTO STAGING

PRAHA - VINOHRADY

Foto staging se hodí právě pro takovéto nemovitosti. Při úpravách a následném focení jsme se soustředili na posílení předností bytu jako jeho světlost, kvalitní zařízení, použité materiály a příjemné barevné řešení.

VÍCE

BYT K PRONÁJMU

PRAHA 1

Vzrůstající konkurence v nabídce bytů ke krátkodobým pronájmům k nám přivedla skvělého klienta, otevřeného netradičním nápadům.

VÍCE

LOFT K PRODEJI

PRAHA - MALVAZINKY

Majitelé loftového bytu 6 + 1 ve smíchovských Malvazinkách na Praze 5 nás oslovili s žádostí o přípravu svého bytu k nafocení a následné inzerci k prodeji.

VÍCE

VZOROVÝ BYT 2+kk

ČELÁKOVICE

Návrh byl koncipován s důrazem na cílovou skupinu. S rozpočtem developera bylo nutné pracovat z rozmyslem, ale zároveň bylo důležité, aby interiér působil pozitivně a splňoval požadavky potenciálních zájemců.

VZOROVÝ BYT 5+KK

PRAHA 6

Výjimečný developerský projekt Šafránka umožňuje naplno využít exkluzivity prostoru rekonstruované historické viniční usedlosti ze 17. století. Cílem zakázky bylo vytvořit dva vysoce atraktivní vzorové byty v okázalé dispozici 5+KK.

VÍCE